MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Kültür-Sanat, Sancaktepe, Toplum » Yılmaz Morgül ve Türk Kalp Müziği Korosu “Zeki Müren” şarkılarını birlikte seslendirdiler.
Yılmaz Morgül ve Türk Kalp Müziği Korosu “Zeki Müren” şarkılarını birlikte seslendirdiler.


Yılmaz Morgül ve Özel Pendik Bölge Hastanesi Türk Kalp Müziği Korosu  

 

 “Zeki Müren” şarkılarını birlikte seslendirdiler.

 

 

Sancaktepe, Maltepe ve Pendik’ te faaliyet gösteren Bölge Hastaneler Grubu sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor.

 

 

 

Tamamı Gruba bağlı doktorlar ve çalışanlardan oluşan Türk Kalp Müziği Korosu ile 25 Aralık Çarşamba gecesi Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi’nde keyifli bir kültür sanat etkinliğe daha imza attı.

 

 

 

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’ ün de sahne aldığı etkinliğin teması “ Zeki Müren “ şarkılarıydı. 

 

 

turkkalpmuzigikoro1

 

Konser, Bölge Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Turgut Göksoy’ un hazırladığı, Zeki Müren’in hayatını anlatan bir belgeselle başladı. Ardından Türk Kalp Müziği Korosu şefi Pınar Yılmaz’ın yönetiminde ve Dt. Özer Öztekin’ in sunumu ile birbirinden güzel eserler icra etti. Son olarak sahne alan Yılmaz Morgül, yaklaşık 2 saat sahnede Zeki Müren şarkılarından oluşan bir repertuvar ile harika bir performans sergiledi.

 

 

 

Halkımız tarafından büyük ilgi gören konserde Türk Kalp Müziği Korosu ve Yılmaz Morgül, Türk Sanat Müziği hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

 

 

 

 

Galeri
Etiketler: , , , ,
📆 26 Aralık 2013 Perşembe 17:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR