MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Eğitim, Flaş, Manşet, Sağlık, Toplum » Sancaktepe’deki Okullara Temizlik Malzemesi Desteği
Sancaktepe’deki Okullara Temizlik Malzemesi Desteği


Sancaktepe Belediyesi, ilçe sınırları içerisindeki tüm okullara temizlik malzemesi yardımında bulundu. Okulların fiziki yapıları ve öğrenci sayılarına göre gerçekleştirilen temizlik malzemesi yardımı, temizlik işlerinde kullanılan tüm kalemleri içeriyor. Çamaşır suyu, yüzey temizleyici, sıvı el sabunu, temizlik arabaları, fırçalar, paspaslar, çöp torbaları ve temizlik setinden oluşan malzemeler okullara belediye yetkililerince teslim edildi.

Okul müdürleri, “Sancaktepe Belediyesi’nin desteği ve girişimleri ile okullarımızda ve eğitimde büyük gelişmeler sağlanacağını ve eğitimle ilgili her konuda okullara büyük destek veren Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem  ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

“Eğitimin Öneminin Bilincindeyiz”

Eğitim camiasına ve eğitime Sancaktepe genelinde önemli katkılar kazandıracaklarını belirten Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem; “Üzerinde hassasiyetle durduğumuz en ivedilikli konu eğitim olmuştur. Sancaktepe ilçemizin sosyal ve ekonomik gelişiminde eğitimin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle bundan sonraki süreçte de her konuda eğitim kurumlarımızın yanında olacağız. Sancaktepe ilçemizin eğitim seviyesini ve kalitesini artırmak için gayretli çalışmalarımız devam edecek. Sancaktepe Belediyesi olarak eğitim konularında en güzel yatırımları yapmak ve yaptırmak için bütün imkânlarımızı kullanacağız” şeklinde konuştu.

Sancaktepe Belediyesi Sancaktepe İlçesi’nde tüm okulların bahçelerindeki çöp kutularını yeniledi. Eski ve sağlıksız çöp kutuları yeni çöp kutuları ile değiştirilerek okul bahçelerine estetik, sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırıldı. Ayrıca Sancaktepe Belediyesi okullara çevre düzenlemesi noktasında da yardımında bulunuyor.

📆 04 Kasım 2009 Çarşamba 11:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR