- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

DAP YAPI Kartalspor’a sponsor olsun!

Kartal’da dev projeler yapan firmalar, Kartalspor’a neden duyarsız kalıyor!

Kartal, inşaat sektöründe dev projelerin yükseldiği önemli bir merkez. Sektör açısından durum böyle fakat bu dev projeleri gerçekleştiren firmalar her ne hikmetse Kartal’ın yerel unsurlarına karşı oldukça duyarsız davranmaktadırlar.

Bu yerel unsurlardan kastımız, Kartal’ın spor camiasındaki çok değerli bir markası olan Kartalspor’dur.

Kartal’da inşaat sektörüne yatırım yapan firmaların listesini önümüzdeki günlerde sıralayabiliriz, lakin en iddialı bir proje olan İstanbul Marine’yi yapmakta olan DAP Yapı’nın acil olarak Kartalspor’a ciddi bir maddi destek sağlayarak sponsor olması gerekir diye düşünüyorum.

Evet buradan DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz‘a seslenerek, İstanbul Marina adını Kartalspor’umuzun futbolcularının sırtına yazdırmanız çok şık olur. Kartalspor Kulübü bu dönem çok düzgün bir yönetim anlayışı sergiliyor. Kartalspor Kulüp Başkanı olan genç işadamı Murat Aygün olmak üzere, özveriyle çalışan birbirinden değerli Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok huzurlu bir ortam oluşturdular. İnanın ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar, ama sezon başlamışken gereken desteği de vermek lazım.

Anadolu yakasının yıldızı hızla parlayan bölgesi Kartal sahilinde dünyanın en büyük karma projelerinden birine imza atan DAP Yapının da Kartalspor’a bu sezon İstanbul Marina olarak ana sponsor olması Kartal kamuoyunun takdirini kazanacaktır. Evet Ziya Bey, Kartalspor’a destek olmanız çok yerinde bir girişim olacaktır.