- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

CHP Kartal Gençlik Örgütünden basın açıklaması

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde bir vatandaşla şakalaşmasının yanlış anlaşıdığını savunan CHP Kartal Gençlik Kolları basın toplantısı düzenledi.

 
5 Aralık Cuma günü yapılan basın toplantısında şu sözler söylendi:
“Hepimizin bilmiş oduğu gibi son iki gündür sosyal medya ve ulusal kanallar olmakla birlikte CHP’nin Kartal Belediye Başkanı Sayın Op.Dr.Altınok Öz’e karşı ciddi bir karalama kampanyası yürütülmektedir. Gayet iyi bilinmelidir ki sosyal demokrasi anlayışı ile yönetilen her belediyemiz engelli vatandaşlarımıza iyi olanakları ve imkanları sunmaktadır.
Kartal Belediye Başkanımız Altınok Öz,tüm sevmiş olduğu insanlara samimi bir yaklaşım sergiler. Medya üzerinde dolaştırılan videoda belediyemizin çalışanı olan Özgür abimize sıcak,samimi ve sevgi ile şakacı bir yaklaşım sergilemiştir. Yandaş medya bu görüntüyü CHP Belediyesi’ni karalamak amaçlı toplumda farkli bir algı yaratarak yayınlamıştır.Bir belediyenin yolsuzluğu yok ise,hırsızlığı yok ise,hırsızlığı yok ise,kul hakkı,yetim hakkı yemiyorsa ancak böyle bir video ile karalama yapmaya başvurmaları gülünçtür. Kartal halkı bu şekilde asılsız haberlere kulak asmamaktadır.

 

CHP Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün engelli vatandaşlarımız için yaptığı başlıca çalışmalar şunlardır:
1- İşitme Engelliler Halk Oyunu Ekibi
2-İşitme Engelliler Futbol Takımı
3-Engelliler Sokakta Projesi
4-Engelliler Akülü Araç Şarj Dolum İstasyonu
5-Görme Engelliler İçin Metin Tabanlı Web Sitesi
Engelli Çocuklar Sosyal ve Sanatsal gelişim projesi ve daha birçok projeye imza atılmıştır.Şimdi soruyoruz sizlere engelli vatandaşla dalga geçtiği ve tokat attığı iddia edilen bir Belediye Başkanı yurttaşlarını bu kadar çok düşünür mü? CHP Kartal Gençlik Kolları olarak Belediye Başkanımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz.”

 
Haber: Halil Yılmaz