- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Yönetim futbolcusunu yalnız bırakmadı

Pazar günü oynanan Kartal Belediye spor-Selimiye spor karşılaşmasının 2. dakikasında saha için meydana gelen çarpışmada Beyin Travması geçiren Bahadır Ata’yı Kartal Belediye spor Yönetim Kurulu Başkanı Halil Şener, As Başkan Tuncay Şahan ve Genel Sekreter Mehmet Şentürk, ziyaret etti.

 

 

BİLİNCİ YERİNE GELDİ

Bu arada Kartal spor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, KASK Yönetim Kurulu Başkanı Nasır Süleymanoğlu, Belediye spor Teknik Kadro ve futbolular Bahadır Ata’yı ziyaret ettiler ve “Geçmiş olsun” dileğinde bulundular. Bu arada Kartal Belediye spor Yönetim Kurulu Başkanı Halil Şener, Bahadır’dın babası Süleyman Ata ile görüştü Bahadır’ın son sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra, muhtemelen Çarşamba ve ya Perşembe günü taburcu edilebileceği belirtildi.

 

 

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞÜLECEK

Kartal Belediye Spor Yönetim Kurulu Başkanı Halil Şener, Yönetim Kurulu ve KASK Yönetim Kurulu Başkanı Nasır Süleymanoğlu Perşembe günü   saat 10.00 İlçe Sağlık Müdürü ile görüşmek için randevu alındı.Belediyespor Yönetimi ve KASK Başkanı Bahadır Ata’da yaşanan sağlık ve Ambulans sorununun bir daha yaşanmaması konusunda girişimlerde bulunacakları kaydedildi.

 

Haber-Foto:Fethi Satıcı