MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Manşet, Toplum » Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenim

Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenim24 Kasım Öğretmenler Günü her yıl olduğu gibi bu yıl da buruk bir şekilde kutlandı. Geçim sıkıntısı çeken, pazarda limon satan ve dolmuş şoförlüğü bile yaptıkları bilinen elleri öpülesi öğretmenlerimiz mutlu günlerinde bir arada olmanın adeta mutluluğunu yaşadılar ve gelenekselleşen günlerini Buruk ta olsalar bağırlarına taş basarak kutladılar.

Ağa Aktaş da Katıldı

Samandıra İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği’nin Samandıra Damatris Restoran’ta öğretmenler günü dolayısıyla vermiş olduğu yemeğe Samandıra Aziz Bayraktar İHL Müdürü Ahmet Ulu, Müdür Yardımcısı Hasan Uğur, Okul Aile Birliği Başkanı Zeynel Önal, Başkan Yardımcısı Şerafettin Arslanoğlu, Yönetim Kurulu üyesi, 1.Sancaktepe Güreşleri ağası ve İşadamı Hüseyin Aktaş, Süleyman Yıldırım, Sancaktepe Lisesi Müdürü Bekir Bayram, erkek ve bayan öğretmenler katıldı.

Yoğun Bir Katılım Oldu

Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Samandıra Aziz Bayraktar İHL Müdürü Ahmet Uslu,24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla yemeğe katılan öğretmenlerin gününü kutladı, anlamlı bir jest yaparak öğretmenlere bir yemek veren Samandıra İPL Okul Aile Birliği Başkanı Zeynel Önal,2. Başkan Şerafettin Arslanoğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Aktaş’a teşekkür etti.
Öğretmenlerin mesleklerini kutsal bir görev kabul ederek sürdürdüklerininin altını çizen İHL Müdürü Ahmet Ulu, “ Değerli meslektaşlarım ve arkadaşlarım. Bu müstesna günümüzü bize bağışlayan bu günümüzü armağan eden Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz ruhu şad olsun diyorum.Hepinizin24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun. “dedi.

Fethi Satıcı

Galeri
📆 25 Kasım 2009 Çarşamba 15:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR