- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Bu Sekmen Taksi durağı da çok şanssız!

Bu Sekmen Taksi durağı da çok şanssız! Şimdi nerede yer gösterileceği merak konusu..

Uğur Mumcu mahallesinde hizmet vermekte olan Sekmen Taksi yıllardır yer mağduriyeti yaşıyor. Kaç defa yer değişikliği yaşadı belki fakat en son yaşanan olay ise oldukça düşündürücü. Yeni yerlerinde mutluydular. Zira en son Kartal Belediyesi tarafından yaptırılan yeni Taksi Durağı için şatafatlı da bir açılış merasimi yapılmıştı.

Kartal Belediye Başkanının da katıldığı oldukça gösterişli bir açılış yapıldı, yapıldı da iki ay geçmeden bir inşaat firması taksi durağının bulunduğu alanı çevreleyen bir set çekti. En kısa sürede bu alanı terk et dedi.

Şimdi insanın aklına şu soru geliyor. Kartal Belediyesi yetkilileri bu alana  izin verirken veya Taksi Durağını yapıp resmi açılış törenini yaparken böyle bir sonuçla karşılaşılacağı konusunda ilgilileri hiç mi uyarmadılar.

Ne oldu şimdi koskoca Kartal Belediye Başkanının iki ay önce şatafatlı şekilde açılışını yaptığı o güzelim taksi durağının bugünkü haline bakınız. Bu öngörüsüzlük belediye başkanına zarar vermezmi? Bu durumu görenler ne derler yani; “Bunların yaptığı iş bu kadar olur. Gösteriş için açılış yap sonrası malum. Ne diyelim bizler hatırlatalım yanlış uygulamalar biran önce düzeltilsin.