- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Black Powder Siyah Diş Tozu Hangi Sitede Var

Son zamanların en çok merak edilerek takibe alınan diş beyazlatma ürünü black powder siyah diş tozu artık Türkiye’de ve dişlerindeki sararmalar ve lekelerden kurtulmak isteyenler için oldukça etkili bir ürün olarak piyasada yerini almıştır. Şu anda sadece internet üzerinden satışları gerçekleştirilmektedir. Resmi satış sitesini ziyaret ederek satın alma işlemini sağlayabilirsiniz. Ve bununla ilgili tek yasal olarak satış gerçekleştiren resmi satış sitesi bir tanedir ve bu yüzden internette çok fazla sayfa görüp hangisi orjinal diye tereddüte düşmemeniz gerekmektedir. Elbette yakın zamanda sahteciler de gün yüzüne çıkacak ve black powder adı altında sizlere farklı ürünler göndereceklerdir. Bu yüzden satın alacağınız ürünün doğru ürün olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde hem güveniniz hem de paranızı çöpe atmış olacaksınız. Elbette o kadar iyi hazırlık yapıyorlardır ki hangi site orjinal ayırt etmek de zorluk çekebilirsiniz. Bu doğrultuda alacağınız en doğru karar kapıda demeyi tercih etmek olacaktır ve mutlaka paketi açarak kontrol etmeniz önerilir. Bunu da ne yazık ki her kargo personeli kabul etmemektedir.

Kendilerinin almak istemediği bir sorumluluktan dolayı ancak faturayı inceleme şansınız bulunur. Bu yüzden kargo firmasından kendiniz gidip teslim almayı tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda paketinizi açabilir ve size doğru ürün mü gönderilmiş kontrol edebilir sonrasında ödemenizi yaparak teslim alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle black powder satın almak istediğiniz zaman mutlaka diğer ayrıntılara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Ürün aktif karbondan oluşmaktadır. Kapsül içerisinde siyah bir toz halinde sizlere gönderilir. Black powder resmi satış sitesi olarak http://blackpowder.gen.tr [1] adlı site yer alıp buradan orijinal ürün tedariği yapabilirsiniz. Her bir kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunur ve her birinin içinde aktif karbondan oluşan siyah toz bulunur. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanıldığından dolayı da her bir kutusu 15 günlük kullanım içermektedir. 15 gün içerisinde dişlerinizde gözle görülür bir değişim hissedersiniz ancak devamını getirmeniz gerekecektir.

Elbette bu biraz da dişleriniz de ki sarı tonun ne kadar yoğun olduğu ve lekelenmelerin de ne kadar yoğun olduğu ile alakalıdır. Bu lekeler ve sararmalar ne kadar yoğun ise dişlerinizin tekrar beyaz dönmesi de o kadar zaman alacaktır. Zaten resmi sitenin satın alma bölümüne girdiğiniz zaman bu sayfada kartela çıkacak karşınıza ve bu karteladan dişlerinizin renk tonunu seçerek beyazlatma işlemine kadar ne kadar kutu kullanmanız gerekeceği sizlere belirtilecektir. Bu yüzden de kendi kafanıza göre paket satın almak zorunda kalmayacaksınız. Dilediğiniz gibi siyah diş tozu paketinizi alıp düzenli kullanımınızı gerçekleştirerek bembeyaz dişlere kavuşabileceksiniz.