- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Eyüp Belediyesi, trekking yürüşü etkinliğini sürdürüyor

Her ayın son hafta sonu Kurtkemeri’nde yapılacak olan yürüyüş için vatandaşlar özel servislerle bölgeye taşınacak.

 

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın çokça önemsediği spor aktivitelerine bir yenisi daha eklenerek vatandaşlarla; doğada hafif tempolu yürüyüş olan ’trekking’ gerçekleştirilecek. Başkan Remzi Aydın, küçük büyük demeden her yaştan vatandaşları Kurtkemeri’ne ’trekking’ yapmaya davet etti. Her ayın son Pazar günü gerçekleşecek olan yürüyüşler için saat 09:00’da; Eyüp Belediyesi hizmet binasından, Yeşilpınar Veysel Karani Camii önünden, Eyüp Stadı’ndan ve Alibeyköy Spor Kompleksi’nden servisler hareket edecek.

 

Metropol şehir İstanbul’da şehrin gürültüsünden, iş stresinden ve yorucu trafikten uzaklaşıp; kuş cıvıltıları ve su sesi eşliğinde yapılacak tempolu yürüyüş, uzman spor hocaları gözetimindeki ısınma hareketleri ile başlayacak. Bol oksijenli yürüyüşün ardından vatandaşlara Eyüp Belediyesi tarafından ikramlar sunulacak.

 

’Trekking’ aktivitesine katılmak isteyen vatandaşların Alibeyköy Spor Kompleksi ve Eyüp Stadı’nda ilgili formları doldurmaları gerekiyor. Her ayın son pazar günü gerçekleşecek etkinlik için Eyüp Belediyesi Hizmet Binası’ndan, Yeşilpınar Veysel Karani Camii önünden, Eyüp Stadı’ndan ve Alibeyköy Spor Kompleksi’nden saat 09:00’da servisler hareket edecek.