MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Toplum » Saadet Partisi Kartal İlçe teşkilatı divan toplantısı yapıldı.
Saadet Partisi Kartal İlçe teşkilatı divan toplantısı yapıldı.


Divan toplantısında Refah Partisinin kapatıldığı 16 Ocak günü dolayısıyla Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan devlet adamlığı anlatıldı.

Saadet partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan İlçe başkanı İmdat Sevinç, “Ülkemizde çeşitli yayın organları var. Emperyalizm tarafından çeşitli şekillerde desteklenenler var, onların propagandasını yaparak iş birlikçilik yapmakta olan yayın organları mevcuttur. Genellikle logoların altında tarafsız siyasi gazete yazıyor. Fakat 21 Ocak 1973 yılında çıkan bir gazetenin logosunun altında “halk geldi batıl zail oldu” yazıyor. İşte bu gazete milli gazetedir.

Milli gazeteye ne kadar teşekkür etsek azdır.  Baştan beri bizi istikametten ayırmadı, sağlam inanç ve doğru akideyi savundu, mazlumların yanında yer aldı, zalime boyun eğmedi. Zalimleri övmeden milli gazete 37 yıllık imtihanını yüz akıyla verdi. Bundan sonra aynı çizgiyi sürdürmekte kararlıdır. Milli gazetenin yönetimine yazarları ve diğer çalışanları, bize bu görevi vermektedir.  Bu gazeteyi birlikte sahip çıkarak, onu geleceğe taşımak Türkiye sevdalılarının en önde gelen görevleri arasındadır. Milli gazeteye bundan sonraki yayın hayatında başarılar diliyorum. Nice 37 yıllara…

Bugün 16 Ocak! Bu gün bizim için teşkilatımızı en az 50 yıl geriye götürecek çalışmanın adımı atıldı diyebilirim. İhtilal kaymağından yalamak için yalakalık yapanların yavaş yavaş kaçtığı ya da kaçmak için hazırlık yaptığı saatler. İçimizdeki Truva atlarının, kalleşlerin, alçakların ellerini ovuşturduğu, Siyonist zalimlerin artık üstüne beton döküyoruz diyerek sevindikleri bölüm.

Yani Refah Partisinin kapatıldığı gün.

Fakat bizler yani sadıklar o gün ihtilal çağrısı yapıp teşkilattaki bir kişinin dahi burnunun kanamasını istemeyen adamı hatırlıyoruz. O adam savunan adam, o adam 10 saat boyunca bu ülkenin gittiği noktayı detaylarıyla beraber anlatıp içerde yapmış olduğu mücadeleyi dışarıda çıktığı zaman hiçbir şey yokmuş gibi davranıp devlet adamlığını bütün dünyaya gösteren o adamı hatırlıyoruz.

Biz o günlerde milletine % 54’den %300’e kadar zam yapan o adamı hatırlıyoruz. 6 ayda 30 milyar dolar ülkesine getirip ülkesinin refahı için ter akıtan adamı hatırlıyoruz. O adam Prof. Dr. Necmettin Erbakan!

Bugün adına ‘under class’ denilen sınıf var. Bu başkalarının yardımı olmadan yaşamı devam ettiremeyen insan demektir. Bu insanların sayısı 12 milyona ulaşmıştır. Türkiye hiçbir zaman böyle yoksullukla  karşı karşıya kalmamıştır. Bugün tezgah dağılmış, emek değersiz  hale getirilmiştir. Tekel işçileri ve itfaiye işçileri kapının önüne konulmuştur. Türkiye’de herkes borçlu hale getirilmiştir.

Bundan sonraki iktidarın muktedir partisi Saadet Partisi. Saadet Partisi bugün Türkiye’de çok farklı siyasi kanatlarda, insanların dikkatle ve ilgiyle takip ettiği ve hakkını teslim ettiği bir partidir.

Allah yar ve yardımcınız olsun.

Zafer inananlarındır, zafer yakındır” dedi.

Galeri
📆 03 Şubat 2010 Çarşamba 10:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR