MENÜ ☰
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Spor, Toplum » Kartal Belediyespor’a Volkan Konaklı destek gecesi
Kartal Belediyespor’a Volkan Konaklı destek gecesi


Kartal Belediyesi bünyesinde kurulan Kartal Belediyespor Kulübünü desteklemek amacıyla Titanic Otelde sanatçı Volkan Konak’lı yemekli bir gece düzenlendi.

Kartalspor’a huzurevinde,

Belediyespor’a beş yıldızlı Titanic otelde gece…

Sezon başında Kartalspor’a da bir yemek düzenlenmişti, fakat Kartalspor profesyonel takımına düzenlenen yemek Aydos’ta henüz faaliyete geçmeyen huzurevinde yapılırken, Belediyespor için 5 yıldızlı Titanic Otelde yapılması çeşitli esprilere sebep oldu.

Belediyespor kulübü adına yapılan geceye ilgi oldukça fazlaydı. Geceye Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, Kartal Belediye Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz, Kartal belediye meclis üyeleri, Kartal bürokrasi ve iş dünyasından önemli simalar katıldı.

Volkan Konak sahne almadan önce Kartal Belediyesi Türk Halk Müziği korosu katılımcılara neşeli dakikalar geçirtti. Karadenizin büyülü sesi Volkan Konak ise o kendine has tarzıyla dinleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kartal Belediyespor Kulüp Başkanı Turgut Mermertaş konuşma yaptı. Mermertaş, spor kulüplerinin yeni olduğunu, bu yıl kendileri için bir hazırlık yılı olduğunu, ancak bundan sonraki yıllarda sporda daha aktif ve kendi kategorilerinde başarılar sergileyeceklerini belitti. Kartal belediyesi atletizm, güreş ve daha birçok alanda bünyesinde sporcu bulunduruyor.

Gecede Titanic Oteli adına otel müdürü Uğur Ofluoğlu’na ev sahipliğinden dolayı bir plaket verildi. Plaketi sunan Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Orhan İspekter, otelin Kartal Spor Kulübü kapılarını açmasından dolayı teşekkür etti.

Galeri
📆 16 Şubat 2010 Salı 11:54   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR