MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Vergi Haftası Kartal’da kutlandı
Vergi Haftası Kartal’da kutlandı


İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı İstanbul’un 39 ilçesinde gerçekleştirdiği 21. Vergi Haftası etkinliği Yakacık Vergi dairesinin açılış programı çerçevesinde gerçekleştirildi. Yakacık Vergi Dairesinde ki kokteyle  Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, Kartal Vergi Dairesi Müdürü Harun Akbey, Yakacık Vergi Dairesi Müdürü Bekir Bolat, Müdür Yardımcısı Celal Başaran, Şevket Okumuş ve davetliler katıldı.

Vergi bilinci oluşturuluyor

 

Etkinlikle ilgili bilgilendirme yapan Yakacık Vergi Dairesi Müdürü Bekir Bolat, “ 21. Vergi Haftasını kutladık. Etkinlikler çerçevesinde baroklarımızı, vergi mükelleflerimizi ziyaret ettik. Bunun yanında toplumu vergi bilinci noktasında başlattığımız çalışmaları topluma yaymak ve bütün kesimlerde bilgi bilincini oluşturmak amacıyla ilköğretim öğrencileri ile de buluştuk ve öğrencilerimize hem hediye sunduk, hem de vergi dairesinin nasıl işlediğini, verginin ne olduğunu gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla onları vergi dairesine davet ediyoruz ve bilgilendiriyoruz, hediye veriyoruz.

Bu arada vergi mükellefleri ile kaynaşmak amacıyla kokteyl düzenliyoruz. Bugünkü kokteylimiz inde amacı oydu” dedi.

Bolat, kokteyl programını özellikle hafta sonu olan Cuma günü gerçekleştirilmesinin de bir amacının vergi borçlarının taksitlendirmesinin son günü olduğunu sözlerine ekledi.

Fethi Satıcı

📆 27 Şubat 2010 Cumartesi 09:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR