MENÜ ☰
Şeref Bey Döner
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Manşet, Spor, Toplum » Kartal’da Nefesler Tutuldu!
Kartal’da Nefesler Tutuldu!


İstanbul’un güzel ilçesi Kartal ‘da tüm dikkatler Pazar günü oynanacak Kartalspor-Kardemir Karabükspor karşılaşmasına adeta kilitlendi. İstanbul’un Bank Asya 1.Lig’teki TEK temsilcisi Kartalspor, cephesinde moraller çok iyi. Yeni yönetimle birlikte atağa geçen 1. Lig temsilcimiz Kartalspor  güçlü rakibi ile yapacağı zorlu maça büyük bir moralle çıkacağı belirtiliyor.

Kartal, Pazar günü tarihi günlerinden birini daha yaşamaya hasırlanıyor. Şanlı ve başarılarla dolu tarih sayfalarına Karabükspor galibiyetini de ekleme sürecinde olan Kartalspor’da ve Kartal’da adeta nefesler tutuldu.

Her iki takım için büyük hayatiyet arz eden karşılaşmada tabii ki sahada son sözü 11 Kartalspor Aslanı söyleyecek. Her bakımdan çok çekişmeli geçmesi beklenen karşılaşmaya ilginin çok büyük olacağı belirtiliyor.

Çağrıda Bulundu

Kartal Belediye Başkanı ve Kartalspor  Onursal Başkanı Op.Dr.Altınok Öz, Kartalspor- Kardemir D.Ç. Karabükspor karşılaşması ile ilgili  görüşlerini şöyle açıkladı:

“ Her iki takım içinde önemli bir karşılaşma olacağına ve karşılaşmanın dostluk ve kardeşlik ortamında başlayacağına ve tamamlanacağına inanıyorum. Burada, özellikle Kartalspor taraftarlarına ve Kartalspor gönüllülerine büyük sorumluluk düştüğüne de inanıyorum. Her bakımdan tansiyonu yüksek bir maç. 

İstanbul’u ve güzel Kartalımızı Bank Asya 1. Lig’de, her türlü olumsuzluklara rağmen başarı ile temsil ettiğine de inandığım Kartalspor zor maçların takımıdır diyorum. Bir yerde Kartalspor zoru sever ve bu maçıda kazanarak yoluna devam eder düşüncesindeyim.

Şampiyonlukta iddialı bir takımı Kartal’da konuk etmenin ayrıca mutluluğunu da yaşadığımı özellikle ifade etmek istiyorum.

Bu arada Kartalspor’un vefakâr ve cefakâr taraftarlarına da çağrıda bulunuyorum.

Sizler takımınızı yürekten seven, destekleyen bir taraftar ruhuna sahipsiniz. Bu ruhu konuk ekibe göstereceğinize inandığım geleneksel konuk severliğinizi göstereceğinizi tahmin ediyorum. Taraftar takımın 12. oyuncusu ve itici gücüdür.         Takımını seven taraftar, takımına zarar vermeyen taraftardır. Bana göre Pazar günü Kartal’da dostluk ve kardeşlik kazanacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Kartalspor’a başarılar diliyorum.”dedi.

Fethi Satıcı

📆 03 Mart 2010 Çarşamba 16:42   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR