- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Aydın Kaya, “Özünüzü de sözünüzde alın gidin…

Kartalspor Kulübünü desteklemek gayesiyle düzenlenen programa yeterince katılım olmaması sebebiyle Kartal halkı ve özellikle Kartal’ın tanınmış simalarından işadamı Aydın Kaya ilginç şekilde tepki gösterdiler.

Kaya, tepkisini sosyal medya hesabından paylaştığı sert tepki mesajında “Özünüzü de sözünüzde alın gidin…” dedi.

İşte o mesaj;

Tıtanıc faciası

1949 yılında kurulmuş anlı şanlı bir takımın cenazesindeydik bu gece sanki.

Efsanenin çökmüş halı yüreklerimizi dağladı.

Kulüp Başkanı Alı Apaydın’ın rahatsızlığı dolayısı ile katılamadığı yemekte toplasan yüz kışı yoktu.

Alı Apaydın’a kızmıyorum ben, o elinden geleni yaptı ve yapmaya da devam ediyor. 
Son bir hamle olsun, takıma bir katkı olsun diye düzenlediği yemeğe bir kuruşluk katkıda bulunmayan sözde Kartal’ı seven yöneticilerimiz, siz Kartal’ı sevmeyin boş verin Kartallıları sevenler yakında gereğini yapacak zaten. 
10 yıldır Kartal’ı nasıl sevdiğinizi gördük, koskoca bir takımı düşürdüğünüz hallere bakın, çok değil üç beş yıl önce yapılsaydı bu yemek o salon dolar tasardı, yazıklar olsun yediğiniz ekmeğe, içtiğiniz suya. 
Son haftalarda iyi bu çıkış yakalamış Kartalsporumuza, moral vermek varken yaptığınız şu hale bakın, salondaki misafirleri orda öksüz gibi bırakmaya ne hakkınız var, yarın maça çıkacak futbolculara bunu yaşatmaya ne hakkınız var. 
Mutsuz ettiğiniz Kartal’dan gidin artık, özünüzü de sözünüzde alın gidin, gidinki Kartal’ın gerçek evlatları gelsin ve Kartal ve Kartalspor hakettiği yere ulaşsın. 
Söz gidin biz mutlu olacağız, duyarsınız gittiğiniz yerden küllerimizden yeniden doğacağız.

Özünüzü de sözünüzde alın gidin…