- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Tüm diyabetliler ”Hayat Çok Değerli Kulübü’ne” davetli ..!

Hayat Çok Değerli Kulübü, diyabetliler için özel olarak kurulmuş yepyeni bir sosyal buluşma platformu. Abbott Diyabet Ürünleri Grubu tarafından kurulan Hayat Çok Değerli Kulübü ile diyabetliler; görüşlerini birbirleriyle paylaşıyor, keyifli aktivitelerde buluşuyor ve kendilerini çok daha özel hissediyor.

Hayat Çok Değerli Kulübü, üyelerini internetteki www.hayatcokdegerli.com adresinde buluşturuyor. Kulübün gerçekleştireceği aktiviteler ve ilgili haberlere buradan kolayca ulaşılabiliyor. Forum bölümünde, diyabetliler birbirleriyle ve kulübe üye diyabet eğitim hemşireleri ile iletişim kurabiliyor. Kulübün internet sayfasından ayrıca diyabet temalı, eğlenceli bir online oyun oynayarak hediyeler kazanmak da mümkün.  Sitede diyabetle ilgili konularda görüş bildirilebilecek bir de mini anket bölümü bulunuyor.

Hayat Çok Değerli Kulübü, diyabetlilere yönelik avantajlı kampanyalar da sunuyor. Bu kampanyaların ilki “Hoşgeldiniz Kampanyası” olan Kan Şekerinizi Düzenli Ölçün, Kazanın. Kampanyaya katılan kulüp üyeleri çeşitli hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor.

Hayat Çok Değerli Kulübüne üye olmak için kulüp katılım formunu doldurup, PK 19 Acıbadem/İstanbul  adresine posta yoluyla ya da diyabet eğitim hemşirelerine bırakarak, ilgili Abbott Yetkilisi aracılığıyla ulaştırmak yeterli.

Kulüp katılım formu, Optium Xceed kan şekeri ölçüm cihazı kutusunun içinde yer alıyor. Optium Xceed dışında başka bir cihaz kullananlar ya da halihazırda Optium Xceed cihazı kullananlar için, katılım formu  www.hayatcokdegerli.com adresinden ve diyabet eğitim hemşirelerinden de temin edilebilir.