MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Manşet, Mekanlar, Sağlık, Toplum » Tuzun etkisini hissedin ”SENSE RENAİSSANCE..”

Tuzun etkisini hissedin ”SENSE RENAİSSANCE..”Stresin, çevre kirliliğinin ve trafiğin eksik olmadığı bir yerde yaşıyoruz.Bu şehrin ismi hiç kuşkusuz “İstanbul…”

Bu sorunlara çözüm yaratmak için açılan bir yer “Sense Renaissance ..”

Kısaca bu yerden bahsetmek gerekirse, her oda ayrı bir terapi merkezi özelliği taşıyor. Bedenen ve zihnen rahatlamak istediğiniz de Floating(Okyanus Terapisi)odasına girip, daha sonra tuz mağaralarında bir gezintiye çıkabilir, ardından sauna kabinine doğru bir yolculuk yapabilirsiniz.  

Okyanus Terapisinin özelliği, Türkiye de ilk defa “Sense de ” olması.Bir ilk özelliği taşıyan bu mekanizma, İngiltere’den ithal edilip,siz değerli misafirlerin hizmetine sunulmakta.Suya katılan Epsom tuzu sayesinde ,vücudunuz hafifler ve yerçekiminin sıfıra inmesi sonucunda zihniniz rahatlar.   

Tuz Mağaralarının geçmişine şöyle bir değinecek olursak, II.Dünya Savaşında sığınak olarak kullanılan tuz madenlerinde uzun süre kalan vatandaşların astım ve diğer solunum hastalıklarından arındıkları tespit edilir.Zamanla tuz odaları geliştirilerek tüm dünyada yaygınlaşır.Böylece herkes tuz mucizesinden yararlanabilme imkanı elde etmiş olur.Ayrıca odada bulunan lambalar,tuz mağaralarından çıkarılan kaya tuzlarının içlerinin oyulmasıyla oluşmaktadır.Lambanın yanmasıyla,tuzdan yayılan iyonlar rahat uyku uyumaya yardımcı olmakla birlikte, astım tedavisinde de yararlı olabiliyor. 

Aynı zamanda Yaşam Koçu Gülay Kışlak ile birlikte kişisel sorunlarınızı çözebilir, NLP , EFT gibi tekniklerden  yardım alabilir,enerji çalışmalarına katılabilirsiniz. 

Yönetici Barışözgür Kışlak : Sense Renaissance, tuzla terapileri ve kişisel gelişimi birleştiren bir konsept.Burada bulunan makineleri İngiltere’den ithal ederek ,Bağdat Caddesi’nin göbeğine koyduk. Bir masajdan çok daha fazla etki ederek,dört seanstan sonra kesin sonuç verip, alışkanlık yapmaya başlayacaktır.” Açıklamasıyla herkesin rahatlamaya ihtiyacı olduğunun altını çizdi. 

Hem bedeninizin,hem de zihninizin rahatlamasını istiyorsanız Sense Renaissance ‘a uğramadan geçmeyin.Zihninizin rahatlaması bedeninizin de rahatlamasıdır. 

Rüya Meriçboyu

Galeri
Etiketler: , , , , ,
📆 26 Mart 2010 Cuma 11:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR