- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Bioderma Atoderm

Evlerinde şömine olan kişiler ya odaya nemlendirici alıyorlar ya da sürekli havalandırarak odanın nem oranının düzgün tutulmasını sağlıyorlar. Stres altında çalışan ve kuru ortamda iş yapan kişilerin ciltleri için tasarlanmış olan ürünler piyasada mevcut. Bunlardan birisi olan BiodermaAtodermgün boyunca kuruyan ve çatlamaya yüz tutmuş ciltlerde kullanılmaktadır. Özellikle soğukta çalışan insanlar iyi bilirler ki eller bir süre sonra çatlamaya başlayabiliyor. Ne kadar vazelin gibi ürünler ile nem oranı dengelenmeye çalışılsa da nem oranını dengeleyici ürünler kadar etkili olmuyor. Cilt kuruluğuna karşı savaşan bu ürün, bundan dolayı yaşanan rahatsızlık hissini ortadan kaldırmak için birebir bir ürün oluyor. Oldukça kolay uygulama metoduna sahip bu ürün ıslak ve nemli cilt üzerine kolaylıkla uygulanabiliyor.

BiodermaAtoderm Kaşıntı Giderici Sprey

Cilt fazla kuruduğu için yaşanan kaşıntı hissini birçok insan deneyimliyor. Kaşımaktan tahriş olan cilt bir süre sonra kızarıklıklardan dolayı rahatsızlık hissi veriyor. Kaşıntı ve buna bağlı rahatsızlıkların engelleyicisi olarak kullanılan biodermaatoderm [1]kullanıldıktan sonra en fazla 1 dakika içerisinde kaşıntı hissiyatının ortadan kaldırılmasında yardımcı oluyor. Kaşıntı hissiyatının ortadan kaldırılmasında büyük rol oynayan bu ürünler, gözenekleri tıkamayan bir yapıya sahip oluyor. Bu sayede kaşıntı hissiyatı ortadan kaldırılırken aynı zamanda cildin rahat bir şekilde nefes alabilmesine de olanak sağlanmış oluyor.

BiodermaAtoderm Duş Jeli

Fizyolojik pH değerinde olan bu ürün, içerisindeki nemlendirici aktif maddeleri sayesinde ciltte oluşan kuruluğu gidermekte büyük rol oynuyor. Banyoya girmeden ya da duşa hazırlanmadan önce cildin en azından suya tutularak nemlendirilmesi gerekiyor. Bu süreçten sonra nemli cilde uygulanıyor. Köpürmesini sağladıktan sonra kolaylıkla durulanabiliyor. Duş sırasınca durulanması önerilen bu ürünler ayrıca parfümlü yapısı sayesinde ciltte hoş ve kalıcı bir koku bırakıyor. Kozmetik sanayinde dikkatli ve özel kimyagerler tarafından tasarlanarak dermatologlar tarafından kontrol edilen bu ürünleri kullanmak oldukça güvenli oluyor. Kuru cilde sahip insanların kullanması önerilen bu ürünleri dilerseniz kozmetik mağazalardan, dilerseniz https://www.recete.com/bioderma/atoderm/ [1] adresi üzerinden hızlı bir şekilde temin ederek kullanmak mümkün oluyor.