- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Kartal Belediyespor, Zaza ile gaza bastı…

Türkiye 3.Ligin haftanın açılış karşılaşmasında küme de kalma mücadelesi veren Kartal Belediye spor, Bursa- Orhangazi spor’u adeta nefesleri kesen bir mücadele sonunda 3-2 mağlup ederek evine puansız gönderdi.

RAKİBİNE NEFES ALDIRMADI!

Kartalspor’un geçtiğimiz haftalarda tam yetkili olarak göreve getirilen Kartalspor’un Kartallı eski efsane futbolcusu ve Kartal Belediyespor Teknik Direktörü Cemal Zaza. İle ikinci galibiyetini alan Kartal Belediyespor geçtiğimiz haftada deplasmanda karşılaştığı lider Ankara-Keçiören gücü’nü 2-1 mağlup ederek çıkışa geçti.

Güneşli ve açık bir havada oynanan karşılaşmanın gollerini Kartal Belediye spor’dan Ali,Aykut, ve Reha’dan (Penaltı) gelirken Orhangazispor’un gollerini de Serhan ve Semih attı.Böylece Kartal Belediyespor, puanını 33 yaparak  tehlikeli bölgeden uzaklaşmaya başladı.. Belediyespor, önümüzdeki hafta, deplasmanda Beylerbeyi A.Ş. karşılaşacak.

TAM DESTEK

Kartal Belediyesi Meclis üyesi ve Kartal Belediyespor 2.Başkanı Atilla Duman, takımın son iki hafta da göstermiş olduğu yüksek performansın devam edeceğini belirtti ve “ Yönetim olarak Teknik Direktörümüze tam destek veriyoruz Son iki maçı üst üste kazanarak lig’ten düşmeme umudumuzu sürdürüyoruz. Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Sayın Altınok Öz’e söz veriyoruz ve takımı daha yükseklere taşımak için kararlıyız. Kartal Belediyespor yoluna devam edecek ve Lig’ten düşmeyecek” şeklinde konuşarak umutlarının ZAZA Cemal’ le birlikte yeşermeye başladığının altını çizdi. Maç sonunda yöneticiler, teknik kadro ve futbolcular birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YÖNETİM TAM KODRO İZLEDİ

Kartal Bulvarspor Stadında oynanan karşılaşmayı Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Kartal Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Turgut Mermertaş Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ayhan Taş,, Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, Belediye spor 2.Başkanı Atilla Duman, KASK Başkanı Ali Osman Baran,Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Nas, Kartursaş Yönetim  Kurulu Başkanı ve Altyapı sorumlusu  Ali İhsan Fırat, Bulvarspor Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Köse, Kulüp Müdürü Levent Yetişkin,birlikte izlediler.

Fethi Satıcı