MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Toplum » Kartal’daki bu kızı kurtarın..!

Kartal’daki bu kızı kurtarın..!Her halinden feleğin sillesini yemiş, bir biçareye benzeyen, kim ve kimin nesin olduğu bellli olmayan, 16–17 yaşlarında olduğu tahmin edilen bu kızın birkaç gündür Kartal’da başı boş bir şekilde dolaştığı belirtildi. Üzerinde eski bir palto, ayağında ise eski ayakkabılar bulunan ve kimliğini öğrenemediğimiz bu kızın uyuşmuş bir halde yürümesi, görünüm itibariyle adeta “Ne olur bana sahip çıkın, beni kurtarın” şeklinde çağrı yapmasına her halde Kartal’ın  Kaymakamı Sayın Hasan Bağcı ve Kartal’ın başarılı ilçe Emniyet Müdürü Sayın İzzet Kaptan  sahip çıkar ve bu biçare kızı uçurumun kenarından kurtarır.

Görenlerin dikkatini çekiyor

Özellikle Kartal sahilinde ve Ankara caddesinde dolaşırken, tesadüfen dikkatimizi çeken kızı bir süre izledik ve uzaktan fotoğraflarını çektik.

Görenlerinde dikkatini çeken genç kızın özellikle beyni uyuşmuş bir şekilde, adeta boşlukta yürürmüş gibi görünümü acaba madde bağımlısı mı sorusunu aklımıza getirdi. Açlıktan, uykusuzluktan ayakta duracak hali kalmayan bu kızı lütfen kurtarın ve yeniden topluma kazandırın.

Bu konuda zaten fazla bir şey yazmaya gerek yok. Fotoğraflar açıkça her şeyi belgelemiyor mu?

Fethi Satıcı

Galeri
📆 28 Nisan 2010 Çarşamba 15:03   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR