MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Özel Kalem Müdürü Hasan Çelik’e anlamlı ödül..!
Özel Kalem Müdürü Hasan Çelik’e anlamlı ödül..!


Samandıra Belediyesi’nin çalışkan ve başarılı Özel Kalem Müdürü Hasan Çelik’e Türk Kızılayı başarılı çalışmalarından ve Türk Kızılay’ının Sancaktepe Şubesine olan katkı ve desteklerinden dolayı anlamı çok büyük Altın  Madalya ile ödüllendirdi.

Sancaktepe Kızılay Şubesi’nin Bostancı Gren  Park Otelde düzenlemiş olduğu geceye katılan  Türk Kızılay’ı Genel Başkan vekili Ahmet Akar, Sancaktepe Kızılay Şubesinin oluşmasında girişim başlatan ve en büyük katkıları sunduğu belirtilen Sancaktepe Kızılay Şubesi Genel Koordinatörü Hasan Çelik, anlamlı altın madalyayı bir zat kendisi sundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali’yi temsilen Hasan Çelik’e AltınMadalyayı sunan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akar, Hasan Çelik’in başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerinin altını çizdi. Türk Kızılayı’ nın Samandıra Şubesinin kurulmasında en büyük katkının Genel Koordinatör Hasan Çelik’in olduğunu dikkat çekti ve “ Türk Kızılayı’nın Samandıra Şubesinin temellerinin atılışında ve de kuruluşunda Sayın hasan Çelik’in katkı ve girişimlerini taktirle karşılıyoruz, verimli çalışmalarını da yakından izliyoruz. Türk Kızılayı’nın Sayın Hasan Çelik, gibi Kızılay dostlarına ihtiyacı var. Sayın Çelik’e hizmet ve şükran madalyasını Türk Kızılayı Genel Başkanı Sayın Tekin Küçükali adına sunmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum. Ve kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak duygularını dile getirdi.

FETHİ SATICI

📆 21 Haziran 2010 Pazartesi 10:22   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR