MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Sancaktepe, Toplum » Hüseyin Aktaş kızını evlendirdi
Hüseyin Aktaş kızını evlendirdi


Denge İnşaat Firması Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı ve 2. Sancaktepe Yağlı Pehlivan Güreşleri ağası Hüseyin Aktaş,biricik kızı  Duygu Aktaş’un nikah  ve düğün merasiminde mutlu dakikalar yaşadı.. Sultanbeyli  Semazen Düğün Sarayı’nda  gerçekleştirilen nikah ve düğün merasimine AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Azmi  Ekinci, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Samandıra eski Belediye Başkanı ve Anadolu Yakası Sanayici ve İşadamları derneği Yönetim  Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Hikmet Yücel, Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı İsmail Kızılgöz, AK parti İstanbul İl Genel Meclis üyesi Av. Kamil  Barkır, AK parti Samandıra eski kurucu Belde Başkanı Rıfkı Beştaş, İşadamları Mehmet Barak, Fehmi Asıltekin, Orhan Şimşek, Şerafettin Arslanoğlu, Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Metin Baş Demir, siyaset, iş ve spor camiasından seçkin isimler katıldı.Düğün merasiminde Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın gönderdikleri çelenkler dikkati çekti.

Nikâhı Erdem kıydı

Genç çiftlerin nikâhlarını Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, kıyarken Damat ve gelinin nikâh şahitliklerini de AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Azmi Ekinci , Samandıra eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, Meram Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Arslanoğlu ve İşadamı Hikmet Süren yaptı.

 

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, genç çiftlerin nikâhını kıydıktan sonra mutluluk dileğinde bulundu. Gelin ve damadın nikâh cüzdanını AK parti Sancaktepe İlçe Başkanı Azmi Ekinci verdi. Daha sonra düğün merasimi başladı.  Düğün sahipleri konuklarına yemek, meşrubat ve tatlı ikramında bulunduktan sonra gelin ve damada takı takmak için davetliler uzun bir sıra oluşturdular.

Nikâh ve düğün merasiminin sunuculuğunu Ülke TV Program yapımcısı Harun Şen, yaparken, ünlü sanatçı Metin, seslendirdiği özgün müzik ile coşan davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar genç evlilerle birlikte olmanın mutluluğunu ve sevincini de yaşamış oldular.

FETHİ SATICI

Galeri
📆 21 Haziran 2010 Pazartesi 11:32   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR