MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Belediye, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Kartal’da kurumlar bir araya geldi

Kartal’da kurumlar bir araya geldiKartal Belediyesi ilçe genelinde çalışan kurumlarla birlikte alt ve üst yapı çalışmalarını değerlendirdi.

 

Kartal Belediyesi ilçe genelinde yapılan alt ve üst yapı çalışmalarında ki olumsuzlukları gidermek için İSKİ, İGDAŞ, TELEKOM, AYEDAŞ, Superonline(Tellcom)ve Telekom kurumları ile bir araya geldi.

Kartal Belediyesinin ev sahipliğinde, Ekolojik Pazar Eğitim Çadırında gerçekleştirilen toplantıda, Kartal Belediyesi ve ilçe genelinde faaliyet gösteren kurumların yapacağı çalışmalarla ilgili kararlar alındı.

Toplantıda ayrıca Kartal Belediyesi tarafından yapılan çalışmaların kurumlar arası bilgilendirilmesi, kurumların yaptığı kazı ve benzeri çalışmalarda yer alan eksikliklerin tamamlanması konusunda bilgiler slayt eşliğinde değerlendirildi.

Kartal İlçesinde yapılacak kazıların ruhsatlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verileceği ve ruhsat verilmeden önce ilçe Belediyesine bilgi verilmesi gerektiği konusunda da bilgilendirilmeler yapıldığı toplantıda, ilçe belediyelerinin öneri ve istekleri dikkate alınacak.

Ayrıca kazı alanından çıkan molozlar firmalar tarafından mahalle aralarına dökümlememesi, arıza çalışmalarında dikkatli olunması ve bütün çalışmaların kaliteli ve titizlik içinde yürütülmesi hususlarında da fikir birliğine varılarak kararlar alındı.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Aziz Bayar’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıya Telekom Küçükyalı Müdürü, İGDAŞ Yapı Denetim Müdür Yardımcısı, AYEDAŞ Kartal İşletme Müdürü, İSKİ Atıksu İnşaat Daire Başkanı,  İBB Alt Yapı Koordinasyon Müdürü, İGDAŞ Kartal Saha Mühendisi, İBB. Alt Yapı Koordinasyon Bölge Sorumlusu, Superonline TELLCOM Sorumlusu, Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürü katıldı.

Galeri
📆 02 Temmuz 2010 Cuma 17:03   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR