MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Belediye, Flaş, Toplum » Başkan Öz: ‘Kartal Hizmete Doyacak’
Başkan Öz: ‘Kartal Hizmete Doyacak’


Kartal Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünce Kartal genelinde başlatılan nokta çalışmaları çerçevesinde asfalt döküm ve asfalt yama çalışmaları, bordür,parke taşı döşeme çalışmaları ve kaldırım düzenleme çalışmalarının giderek Kartal’ın tüm mahalle ve semtlerine yayılacağı öğrenildi.

Bu arada Kartal Merkezde ve yeni birim binası önünde, yakınlarında bir süre önce başlatılan yol genişletme ve alan düzenleme çalışmalarının tamamlandığı kaydedildi.

 

İlk defa hizmet gitti

Yıllardan beri gereken ve ihtiyaç duyulan belediye hizmetlerinden yararlanamadığı belirtilen Çavuşoğlu Mahallesi General Rafet Belen Caddesi, Meşeli Sokak ve Subay evlerinin bulunduğu mahalle ve caddelerde yoğun olarak başlatılan yol, alan, kaldırım düzenleme, kilit taşı döşeme çalışmaları ve asfaltlama çalışmalarıyla Kartal’ın hizmete doyacağını belirten Kartal’ın çalışkan ve başarılı Belediye Başkanı Op. Dr.Altınok Öz, “ Hizmette sınır tanımıyoruz ve hizmet kervanımızı Kartalın her köşesinde gezdiriyoruz. Dönemimizde Kartal belediye hizmetlerine doyacak. Kartalın güzel insanları hizmetin her türüne layıktır ” diye konuştu.

Başkan Öz, bu arada sosyal ve özellikle kültürel faaliyetlerinin hız kesmeden devam ettirildiğini de sözlerine ekledi.

FETHİ SATICI

Galeri
📆 05 Temmuz 2010 Pazartesi 13:50   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR