- Kartal Gazetesi - https://kartalgazetesi.com -

Kartalspor’a Siyahi Santrafor

TFF Bank Asya 1. Ligde mücadelesine kaldığı yerden devam edecek olan Kartalspor, yeni sezona oldukça iddialı hazırlanıyor.

Takımın Kartepe Kampında olduğu şu günlerde, yönetim ve teknik heyet de bir yandan transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gana’lı siyahi futbolcu Shaıbu YAKUBU’yu Türk Telekom spor kulübünden transfer eden yönetim mevcut imkanlarla en iyi transferleri yapmaya çalıştıklarını ifade ettiler. Başarılı bir santrafor oyuncusu olan Yakubu, 2 Kasım 1986, OBUASI Doğumlu. HACETTEPE SPOR da da top koşturan futbolcu Gana Olimpik Milli Takımının da oyuncusu.

Yeni transfer Yakubu, Samare Restaurantta yemekli bir toplantı ile basına tanıtıldı. Toplantıya Kartal Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz, Kartalspor Kulüp Başkanı Ergun Öztaner, Kartalspor Yönetim Kurulu Üyesi Feray Öz, Kartalspor Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf İnanır, Kartalspor Yönetim Kurulu Üyesi Yeter Akdik, Kartalspor Futbol Direktörü Lemi Çelik ve basın mensupları katıldılar.

Ganalı futbolcu Yakubu, basına tanıtıldıktan sonra, Başkan Öz’ün kızı Zeynep Öz tarafından kendisine Kartalspor flaması takdim edildi.

Kartal Haber Merkezi