MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Spor » Kartalspor, 61.Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor
Kartalspor, 61.Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor


Bank Asya 1.Ligin köklü ve güçlü ekiplerinden Kartalspor, kuruluşunun 61.yılını görkemli törenlerle kutlayacağı belirtildi.  1949 yılında Kartal Gençler Gücü ismi altında kurulan ve 1985 yılında tüzük tadilatı yapılarak ismi “Kartalspor” olarak tescil edilen Kartalspor 21 Ağustos 2010 Cumartesi günü kendi saha ve taraftarı önünde sahaya çıkacak ve 2.Lig ekiplerinden Pendikspor ile bir hazırlık maçı yapacağı öğrenildi.

 

Yeni Transferlerin de tanıtılacağı sezon açılışı ve hazırlık maçından sonra Kartalspor’un 61. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri başlayacak. Kartalspor 1949 Genç Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Çelik, kutlamalarla ilgili şu bilgileri verdi: “Kartalsporumuzun şanlı tarihini Derneğimizce düzenlenecek olan etkinlikler çerçevesinde kutlamak için ön hazırlıklarımızı başlattık. Ne varki kısa bir süre önce Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Binali Aydın’la telefon görüşmesi yaptık. Sayın Aydın’a Kartalspor’un 61. Yılı kutlaması ile ilgili bir çalışma yapılıp yapılmadığını sormuştuk. Kendisi bize bu konuda her hangi bir çalışma yapmayı düşünmediklerini söylemişti. Fakat son günlerle  ulaşan ulumlu gelişmeler sonrasında  bir sezon açılış maçınının yapılacağı bilgisi ulaştı bize.  Aldığımız  duyumlara göre, 21 Ağustos 2010 cumartesi günü saat 17. 00’de bir hazırlık maçı yapılacağı şeklindeydi.” Diye konuştu

SİTEM DE BULUNDU

Kartalspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Çelik, Kartalspor yönetimi ile birlik ve beraberlik için hareket edilmesi gerektiğini belirterek,  “ Bu tür organizasyonların taraftarlarla bir arada, hem yönetimin hem taraftarın içinde bulunduğu ortak bir etkinlik yapılması daha faydalı olacaktır. Keşke  bizimle birlikte hareket etselerdi ve birlikte güzel bir kutlama yapabilseydik, diye düşünüyoruz.18 Ağustos 2010 tarihi Kartalspor’un kuruluş yıl dönümü olmasına rağmen hala orta da  somut bir çalışma yok.Kartalspor yöneticilerine buradan seslenmek istiyorum.Değerli yöneticilerimiz yaklaşık 3-4 aydır görevdeler. Kendileri futbol anlamında  ellerinden gelenleri yapıyolardır, diye düşünüyorum. Fakat burada bir  şeyi göz ardı ediyorlar. Kartalspor taraftarı  her zaman Kartalspor’un gerçek sahibidir” hatırlatması yaptı.

Fethi SATICI

Galeri
📆 17 Ağustos 2010 Salı 16:08   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR