MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Spor » Kartalspor 61 yaşında
Kartalspor 61 yaşında


Bank Asya 1.Ligin şampiyonlukta iddialı ekiplerinden Kartalspor, kuruluşunun 61. Yılını sade bir törenle kutladı. Kartalspor ve 1949 Genç Kartallar Derneği ile birlikte kutlanan etkinlikleri Kartal  Belediye Başkanı ve Kartalspor Onursal Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın,1949 Genç Kartallar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Çelik, Kartal İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Dereboylu, Yönetim kurulu ve çok sayıda Kartalspor taraftarları katıldı.

Yarıda kalan Kartalspor-Pendikspor maçı sonrasında Neyzen Tevfik heykeli önünde toplanan Kartalspor’un vefakar  taraftarları bura da bir süre “ En büyük Kartal, başka büyük yok” şeklinde  solagan attılar ve ellerinde ki meşaleleri ateşleyerek şampiyonluk şarkıları söylediler. Daha sonra Kartal’ın spor sever Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, Kartal Emniyet Müdürü  Dereboylu, Kartalspor’lu yöneticiler ve taraftarlar ellerinde Türk Bayrağı ile yürüyüşe geçtiler. Ankara caddesinde ellerindeki meşaleleri yakan Kartalspor’lu taraftarlara çarşı esnafı ve vatandaşlar el salladılar, alkışlarla eşlik ettiler.

KUTLAMA DA BULUNDU

Kartal Meydanında son bulan kortej yürüyüşünden sonra Kartalspor’un genç ve başarılı Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın, üzerinde “Kartalspor,61 yaşında” yazılı çelengi Atatürk büstüne bıraktıktan sonra İstiklal Marşımız okundu. Başkan Öz, gazetemize yapmış olduğu özel açıklamada Kartalspor’un bir dünya takımı olduğunu belirterek, “ Kartalspor’u uçurumdan düşmekten son anda kurtardık ve kısa süre içersinde bu konuma getirdik. Kartalspor’un 61. Kuruluş yılını içtenlikle kutluyorum. Kartalspor çok önemli bir markadır. Nice yıllara, Kartalspor ” şeklinde konuşarak duygularını dile getirdi.

Fethi SATICI

Galeri
📆 22 Ağustos 2010 Pazar 00:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR