MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Politika » Ak Partiden Kartal’ın Kanaat önderlerine iftar yemeği
Ak Partiden Kartal’ın Kanaat önderlerine iftar yemeği


AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı Kartal’daki Kanaat Önderlerine iftar yemeği verdi.

Kartal Emex  Otelinin terasında  gerçekleştirilen iftar yemeğine AK parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen, AK parti Kartal ilçe teşkilatı kurucu başkanı Hasan Altuntaş, AK parti Kartal ilçe başkanı Av. Temurhan Yıldız, yönetim Kurulu üyeleri, meclis üyeleri, Kartal eski belediye başkanı Ali Duranoğlu, DYP Kartal eski İlçe Başkanı Ömer İçmeli, Cevizli Kızılay Şubesi Başkanı Dr. Müjdat Keçeli, Mahalle Muhtarları, STK temsilcileri ve spor kulüpleri temsilcileri katıldı. İftar yemeği öncesi fasıl heyetinin programı ilgi ile izlendi.

YANLIŞ BİLGİLER SUNULUYOR

İftar yemeği sonrasında yapılan sofra duasından sonra kısa bir “Hoş geldiniz” konuşması yapan AK parti Kartal İlçe Başkanı Av.Temurhan Yıldız, “ İlçe başkanlığımızın düzenlemiş olduğu iftar yemeği programına hoş geldiniz. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 11 ayın sultanı Ramazan ayının bu güzel akşamında birlikte bulunmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyorum. Katılımınızdan dolayı hepinize  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ramazan ayı kendi iklimiyle geliyor. Bu iklimde rahmet var, bu iklimde merhamet var, bu iklim de dayanışma var. Ve bu dayanışma gecemizde sizleri aramızda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu arada şunun da altını çiziyorum. Çok önemli bir süreç yaşıyoruz. Türkiye’miz yine demokrasi standartlarını yükseltme adına bir Referandum sürecini hep beraber paylaşıyoruz.

Referandum sürecinde bir takım konuşmalar yapılıyor bu paket içerisinde olmayıp ama pakette varmış gibi halkımıza yalan yanlış bilgiler sunuluyor. Sizler Kartal’ın önde gelen Kanaat Önderleri ve STK’lar olarak bu meseleyi sizlerin daha fazla  eğilmenizi, sizlerle  bu meselenin daha fazla konuşulmasını  biz ülkemiz adına faydalı görüyoruz” yorumunu yaptı.

ZORLUKLARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Yıldız, şöyle devam etti: “ 12 Eylül’de gerçekleştirilecek Referandum’da “EVET”  çıktığı zaman bu bir AK parti zaferi olmayacaktır. “HAYIR” çıktığı zaman da diğer buna karşı olan siyasi partilerin zaferi olmayacaktır. “EVET” çıktığı zaman  ülkemiz kazanacak ,”HAYIR” çıktığı zaman ülkemiz kaybedecektir. Sizlerden ricamız bu Anayasa ile ilgili bu değişiklikle ilgili dağıtmış olduğumuz Broşürleri dikkatle okursak ve bununla ilgili  bilgi sahibi olursak çevremizi daha doğru bir şekilde bilgilendirmiş oluruz. Sizlerin Kartal’da yapacağı çalışmalara inanın çok ihtiyacımız var. Çünkü ülkemizin geleceği ile ilgili sizlerin  kaygılarını İnşallah  12 Eylül’de  gerçekleştireceğimiz bu Referandum sürecinde  hep beraber zorlukları aşmış olacağız. Saygı değer katılımcılar hepiniz şu anda Kartal’ın önde gelen Kanaat Önderi ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerisiniz. Konuştuğunuz zaman sizleri dinleyen vatandaşlarımız çok. Siz yürüdüğünüz zaman arkanızda yürüyen vatandaşlarımız çok. Bir çok vatandaşımız sizin ağzınızdan çıkan ve  sizin düşüncelerinizin ne olduğunu  merak eden bir çok vatandaşımız var. Onun için bu toplumu  hep beraber doğru bir şekilde  yönlendirmek hepimizin görevi, hepimizin vazifesi. Bu süreci hep beraber  sağlıklı bir şekilde  aşamadığımız bir zaman bu sıkıntıyı hep beraber yaşayacağız” diye konuştu.

İKİ BAYRAMI BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ

Ve şöyle devam etti:” İnşallah bu sıkıntıyı aşma adına yapacağımız bu çalışmalar hayırlı neticeler verecek. Ben bu vesileyle  iftarımıza katılımınızdan dolayı  hepinize sonsuz teşekkürlerimi  sunuyorum, saygılarımı sunuyorum. Ramazan ayınız Mübarek olsun, yine bu ay içersinde idrak edeceğimiz Kadir gecenizi şimdiden  tebrik ediyorum, Bayramınızı tebrik ediyorum. İnşallah İKİ Bayramı  bir arada yaparız” ifadesini kullandı.

FETHİ SATICI

Galeri
📆 27 Ağustos 2010 Cuma 14:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR