SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Emekli TAHSİS NO’ya 12.000 TL, 15.000 TL ve 18.000 TL ek ödeme! SSK Bağ-Kur 4C dahil alıyor

Yayınlanma:
ABONE OL

Emekliye bayram müjdesi geldi. Emekli tahsis numarası sonuna göre 12.000 TL, 15.000 TL, 18.000 TL ek ödeme yapılacak.

SSK BAĞ-KUR ve 4C dahil bayram müjdesi geldi. Kurban Bayramı öncesi emekli tahsis numarası sonuna göre ek ödeme yatırılacak. Ek ödeme miktarı 12.000 TL, 15.000 TL ve 18.000 TL arasında değişiyor. 31 Mayıs’a kadar başvurusunu tamamlayan tüm emekliler ödeme almaya hak kazanacak. Bayram öncesi ballı kaymak müjdeyi duyuran bankalar oldu. Yapı Kredi bankası, Akbank, İş Bankası, garanti Bankası ve Albaraka Türk bankaları rekor promosyon fırsatlarını emekliler için sundu. Bankaların özel maaş promosyonu kampanyalarından faydalanmak isteyen emekliler için miktarı ve başvuru şartları haberimizde…

Türkiye’de milyonlarca emekli vatandaş için bankalar tarafından promosyon fırsatları sunuluyor. Mayıs 2024 emekli maaş promosyonu kampanyalarında ise artık son günler başladı. Üstelik kurban bayramı da adım adım yaklaşıyor. Bayram öncesi cazip promosyonları değerlendirmek ekonomik anlamda biraz da olsa rahatlamak isteyen emekliler bankalar tarafından sunulan bu fırsatları değerlendirebilir. şu anda emekliye yönelik en yüksek promosyon veren bankalar İş Bankası, garanti Bankası, ING bank, Yapı Kredi bankası ve Albaraka Türk oldu. Emekliye güncel promosyon ödemeleri ve başvuru şartları haberimizde…

EMEKLİYE BAYRAM ÖNCESİ EK İKRAMİYE GİBİ ÖDEME

Kurban Bayramı öncesi emekliliği rahatlatacak yepyeni bir kampanya bankalardan geldi. Bankalar milyonlarca emekli için ek ikramiye gibi ödeme fırsatı sünüyor. Birçok bankada ikramiye ödemeleri 18.000 TL’ye kadar yükselmiş durumda. İşte bankaların güncel emekli maaş promosyonu fırsatları:

ING bank: Emekliye özel promosyon fırsatları sunan ING bank, maaşını taşıyan ve aynı zamanda otomatik ödeme talimatı veren emeklilere toplamda 18.000 TL’ye kadar promosyon desteği sünüyor. ING bank’ın kampanyasına ek olarak ayda üç defa ücretsiz havale ve EFT işlemi de yapılabiliyor.

Türkiye İş Bankası: Emekli maaşını iş Bankası’na taşıyan ve üç yıllığına burada kalmayı taahhüt eden emekliler için kampanya başladı. Yeni kampanyaya göre emeklilere 12.000 TL’ye varan promosyon, aidatsız kredi kartı kullanımı, ayda iki kez ücretsiz nakit çekim imkanı sunuluyor.

Yapı Kredi Bankası: 10.000 TL ve üstü maaş alan emekliler için Yapı Kredi’de de çok avantajlı promosyon var. Yapı Kredi Bankası’nın emekli promosyonu 18.000 TL’ye kadar yükselirken aynı zamanda ücretsiz havale ve EFT işlemi sunuluyor.

Garanti BBVA: Garanti Bankası’nın yeni emekli promosyon kampanyasında 15.000 TL’ye kadar nakit destek ödemesi fırsatı sunuluyor. Ücretsiz EFT ve havale, mobil bankacılık üzerinden maaş taşımada garanti Bankası’nın ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

Akbank: Akbank tarafından emeklilere yönelik başlatılan yeni promosyon kampanyası 17.500 TL olarak belirlendi. Emekliler Akbank’a geçmeleri durumunda faizsiz 20.000 TL’de kredi kullanabiliyor.

Albaraka Türk: promosyon kampanyasını güncelleyen Albaraka Türk bankası da emeklilere 16.000 TL promosyon desteği veriyor. Buna ek olarak Albaraka Türk’ten 15.000 TL’ye kadar da faizsiz emekli kredisi kullanmak mümkün.

BAYRAM ÖNCESİ SON FIRSAT

Bankaların emekli promosyon ödemeleri bayram öncesi adeta ek ikramiye fırsatı gibi oluyor. Rekor promosyon ödemesi yapan bankaları yukarıda sizler için listeledi. Bu bankaların mobil bankacılık ve internet bankacılığı özelliklerini kullanarak ya da şubelerine giderek başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

31 MAYIS SON GÜN SAKIN KAÇIRMAYIN

Emekli promosyon kampanyasında 31 Mayıs son gün. Cazip promosyon fırsatlarından yararlanmak isteyenler son başvuru tarihini kaçırmadan işlem yapabilir. Bankalar haziran ayı itibari ile promosyon kampanyalarını güncelleyecek. Bir düşüş mü olacağı yoksa yükseliş mi olacağı ise şu an için bilinmiyor.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu Emekliye Yüzde 14 Refah Payı Zammı! Yeni Maaş Tablosu Açıklandı

SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu emekliye yeni zam geliyor. Refah payı zammının yanı sıra Ocak 2024 maaş tablosu ortaya çıkmaya başladı Emekli ve memur maaşı alan milyonlarca vatandaş bu ay itibariyle zamlı maaşlarını cebine koymaya başladı. Bir yandan refah Payı ile ilgili tartışmalar sürerken bir yandan da emekliler Ocak ayı maaş zamla hesaplarını şimdiden yapmaya başladı. Enflasyon tahminleri […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
1999 – 2019 SGK Girişlilere Erken Emeklilik! 45 Yaş ve 10 Yıl Yetiyor

SGK girişi 1999-2019 arası olanlar için erken emeklilik sürpriz. Emeklilik için 45 yaş ve 10 yıl yeterli oluyor. İşte erken emeklilik detayları… SSK ve bağ-kur’lu çalışanlar, yasaları değerlendirerek daha erken yaşta emekli olmanın hayalini kuruyor. Çalışma hayatını bir an önce tamamlamak, emekli maaşı almak isteyenler için birçok yeni düzenleme var. Bunlar arasında şu anda TBMM’de […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Emekliye Zam EK İKRAMİYE Geliyor: 10.000 – 18.000 TL Arası Ödenecek

Emekliler dikkat. Ek ikramiye müjdesi geldi. Maaş zammı sonrası yeni açıklama yapıldı. Temmuz ayının sonuna kadar 10.000 – 18.000 TL Arası ek ikramiye hesaplarda… Emeklilere zam sonrası sevindirici bir haber daha geldi. Maaş zammının yanı sıra ek ödeme zammı da yapıldı. SSK, Bağ-Kur, 4C emeklisinin tamamına IBAN numarasından ek ikramiye ödemesi zamlı olarak yapılacak. Yarın […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Emekliye Müjde Geldi! Yarın 09.00’da Tek Şartla 20.000 TL Ödeme Başlıyor

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için Müjde geldi. Başvurusunu yapanlara Yarın 09.00’da 20.000 TL nakit destek ödemesi başlıyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank emeklilere destek verecek. SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için hafta başından itibaren yeni bir nakit destek programı başlıyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılan yeni nakit destek kampanyası kapsamında başvuru yapan emekliler 20.000 TL’ye kadar […]