SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 3 bakanlıkta müfettiş ataması tamamlandı

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 bakanlıkta müfettiş ve kontrolör atamasına ilişkin kararları imzaladı. Resmi gazetede yayınlanan kararlar yürürlüğe girdi.

Cumhurbaşkanı atama kararları bugünkü resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Yayımlanan yeni kararlar doğrultusunda, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve tarım ve orman bakanlığından müfettiş ve kontrolör atandı.

HAZİNE BAKANLIĞINA YAPILAN ATAMALAR

Bugünkü resmi gazetede yayınlanan kararlar doğrultusunda Hazine ve maliye Bakanlığı’nda açık olan baş müfettişliklere, bakanlık müfettişleri Bayram Mavi, Pınar Bilgen, Hanifi Pekdemir, Talha Koç ve Oğuzhan Uzuner, atandı.

Yine Hazine ve Maliye Bakanlığına yapılan atamalara göre hazine başkontrollüğüne Meryem koşar getirilirken hazine kontrolörlüklerinde gerçekleştirilen yeterlilik sınavında başarıyı yakalayan Emine Açıkgöz Engin, Hafize Mehtap İmamoğlu, Servan Kutlucan, Oğulcan Çolak, Didem Güçlü, Hüseyin Topal, Ferhat İçel, İnanç Kaplan, Yunus Ayan, Alperen Olgun, Melda Nur Nogay, Yavuz Selim Bayrakçı, Zeynep Tosun ve Ömer Faruk Kocamış’ın da ataması yapıldı.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI’NA YAPILAN ATAMALAR

Cumhurbaşkanı imzası ile resmi gazetede yayınlanan kararlar doğrultusunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık olan müfettişliklere, müfettiş yardımcıları Mustafa Mermer, Emre Akgün, Yunus Emre Asil, Harun Ünal, Safa Alagöz, Sefa Kaya ve Esra Dursun atandı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’NA YAPILAN ATAMALAR

Resmi gazetede yayınlanan kararı doğrultusunda Tarım ve Orman Bakanlığı’nın baş müfettişçiliklerine de atamalar gerçekleştirildi. Açıkta bulunan müfettişlikleri atanan isimler Yusuf Oğuz Dündar, Sezai Yücel, Onur Eminoğlu, Hasan Çağlayankaya, Samet Doğan Birgül Asuman Bora ve Fatih diler oldu.

author avatar
kader gun

İlgili Haberler

Politika
17 Temmuz 2024
CHP’li Tanju Özcan Yine Disipline Sevk Edildi

CHP’den Tanju Özcan kararı. Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleri nedeniyle bir kez daha disipline sevk edildi. CHP’nin Bolu belediye başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde eski genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşımlar yapmıştı. Tanju Özcan’ın söz konusu paylaşımlar nedeniyle bir kez daha disipline sevk edildiği öğrenildi. CHP sözcüsü Deniz Yücel, bir son dakika açıklaması yaparak Bolu […]

Politika
17 Temmuz 2024
Mustafa Sarıgül Cinsel İçerikli Video Görüntülerini Yalanladı: Montaj ve Şantaj İçeriyor

Sosyal medyada, CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’e ait olduğu iddia edilen görüntüler büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyaya düşen görüntülere ilişkin Mustafa Sarıgül’den ilk açıklama geldi. Sosyal medyada dün gece yayınlanan ve Mustafa Sarıgül’e ait olduğu iddia edilen görüntüler geniş yankı uyandırmıştı. Mustafa Sarıgül’ün koruması ile birlikte yaşadığı öne sürülmüş ve bu iddialar uzun süre boyunca […]

Politika
14 Temmuz 2024
Hakan Fidan Koltuğunu Kaptırdı! Bakın Yerini Kim Aldı

Hakan Fidan yerinden oldu. Artık en beğenilen bakan değil. Bakın en beğenilen bakanlar listesinde ilk sıraya kim oturdu. ORC Araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre “En Beğenilen Bakanlar Listesi” belli oldu. Daha önce yapılan araştırmalarda ilk sırada Dışişleri Bakanı Hakan Fidan yer alıyordu. Ancak son araştırma sonuçlarında Hakan Fidan koltuğunu kaptırdı. Bakın Türkiye’nin en […]

Politika
08 Temmuz 2024
Özgür Özel En Çok Dinlediği 15 Şarkıyı Paylaştı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel son günlerde her çıkışı ile gündem olmaya devam ediyor. Özellikle Merih Demiral’ın bozkurt işareti yapması ve ardından aldığı ceza ile ilgili tepki vermemesi ile eleştirilen Özgür Özel, bugün de sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı. Özgür Özel, […]