SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

SSK ve Bağ-Kur Emeklisine 11.45’te Müjde Geldi! 2-3 Haziran Pazar Pazartesi IBAN’a Maaşa Ek Ödeme

Yayınlanma:
ABONE OL

SSK ve Bağ-Kur emeklisini sevindirici haber 11.45’te açıklandı. Emeklinin IBAN numarasına 2-3 Haziran Pazar Pazartesi karşılıksız ek ödeme yatacak.

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için Kurban Bayramı öncesi sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Hafta sonu emekliye ek ödeme sürprizi var. 2- 3 Haziran Pazar pazartesi günleri emeklinin IBAN numarasına 18.000 TL’ye kadar ek ödeme yatacak. SSK BAĞ-KUR 4C dahil tüm emekliler ek ödeme fırsatından yararlanacak. Bayram öncesi emekli maaş promosyonu ödemeleri güncellendi, emekliler için rekor bir teklif hazırlandı. Peki hangi bankalar emekliye en yüksek promosyon veriyor? Temmuz ayı emekli zammı ile maaş promosyonları artacak mı?

Emekli maaşı alan 16 milyon vatandaşa yönelik bankalarda promosyon fırsatları devam ediyor. 19 banka Sosyal güvenlik kurumu ile geçtiğimiz günlerde yeniden masaya oturdu. Emeklinin maaş aralığına göre promosyon miktarları bir kez daha değişti. Üstelik temmuz ayında yapılacak olan emekli maaş zammı ile birlikte promosyonların yeniden artması bekleniyor. Şimdi bayram öncesi promosyon ödemesi almak isteyenler için bankalardan yeni sürpriz haberler var. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekliye en yüksek promosyon veren bankalar hangileri?

EMEKLİYE CAZİP PROMOSYON FIRSATLARI BELLİ OLDU

Emekli maaşı alan 16 milyon vatandaş için cazip promosyon teklifleri belli oldu. Kurban Bayramı öncesi maaşını taşımak ve maaş promosyonu desteğiyle rahat bir bayram geçirmek isteyen emeklilere şu anda en az 8000 TL en fazla 18.000 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Birçok banka bu ödemeleri emekli kredisi paketleri ile destekliyor.

HAZİRAN 2024 EN YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYONU VEREN BANKALAR

Haziran ayında emekliye yönelik promosyon kampanyalarını güncelleyen bir çok banka rekor ödeme yapıyor. Haziran 2024 en yüksek promosyon veren bankalar şöyle:

ING bank: Emekli maaş aralığına göre en az 12.000 TL en fazla 15.000 TL net promosyon ve otomatik ödeme talimatına 3000 TL ek promosyon. Böylece ING bank’ın toplam promosyonu 18.000 TL oldu.

Albaraka Türk: Emekli maaş aralığına göre 16.000 TL net promosyon ve emekliye yönelik 15.000 TL faizsiz kredi fırsatı.

Yapı Kredi Bankası: Emekliye ek koşulsuz 15.000 TL promosyon ve 3000 TL ek promosyon ile toplam 18.000 TL ödeme.

Akbank: 10.000 TL ve üstü maaş alan emekliye 15.000 TL net promosyon veren Akbank, kredi kartı kullanımı durumunda 2500 TL chip para hediyesi ile toplam 17.500 TL’lik bir promosyon paketi hazırladı.

KAMU BANKALARINDA EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR OLDU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla kamu bankaları da seçim öncesi promosyon ücretlerini güncellemişti. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank artık emeklilere en az 8000 TL en fazla 12.000 TL promosyon veriyor. Ayrıca kamu bankalarının dul ve yetim aylığı alanlara verdiği promosyon da 5000 TL’ye yükseldi.

BAYRAM ÖNCESİ SON BAŞVURU TARİHLERİ

Kurban bayramı öncesi yüksek ve cazip emekli promosyonu tekliflerini değerlendirmek isteyen emekliler için son başvuru tarihleri belli oldu. En geç 10 Haziran’a kadar başvuru yapan emekliler bankaların promosyon desteğinden yararlanabilecek. Başvuru işlemlerinizi mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da şubelerden yapabilirsiniz. Emekli promosyon başvurusunu takip eden üç iş günü içinde ödemeler IBAN numaranıza yatıyor.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK’dan milyonlarca kişiye ÇİFT MAAŞ müjdesi! Resmen onay çıktı

Son dakika haberi… SGK’dan onay çıktı, o kişiler için çift maaş müjdesi geldi. SSK ve bağ-kurlu çalışanlar bu fırsatı kaçırmasın. SGK’dan çift maaş müjdesi milyonlarca vatandaşı sevindirecek. SSK ve bağ-kur’lu olarak çalışanlar, başvuru yapmaları durumunda gerekli şartları da taşımaları halinde çift maaş alma fırsatına sahip olacak. Sosyal Güvenlik Kurumu, çift maaş için aranan tüm şartları […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu Emekliye Yüzde 14 Refah Payı Zammı! Yeni Maaş Tablosu Açıklandı

SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu emekliye yeni zam geliyor. Refah payı zammının yanı sıra Ocak 2024 maaş tablosu ortaya çıkmaya başladı Emekli ve memur maaşı alan milyonlarca vatandaş bu ay itibariyle zamlı maaşlarını cebine koymaya başladı. Bir yandan refah Payı ile ilgili tartışmalar sürerken bir yandan da emekliler Ocak ayı maaş zamla hesaplarını şimdiden yapmaya başladı. Enflasyon tahminleri […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
1999 – 2019 SGK Girişlilere Erken Emeklilik! 45 Yaş ve 10 Yıl Yetiyor

SGK girişi 1999-2019 arası olanlar için erken emeklilik sürpriz. Emeklilik için 45 yaş ve 10 yıl yeterli oluyor. İşte erken emeklilik detayları… SSK ve bağ-kur’lu çalışanlar, yasaları değerlendirerek daha erken yaşta emekli olmanın hayalini kuruyor. Çalışma hayatını bir an önce tamamlamak, emekli maaşı almak isteyenler için birçok yeni düzenleme var. Bunlar arasında şu anda TBMM’de […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Emekliye Zam EK İKRAMİYE Geliyor: 10.000 – 18.000 TL Arası Ödenecek

Emekliler dikkat. Ek ikramiye müjdesi geldi. Maaş zammı sonrası yeni açıklama yapıldı. Temmuz ayının sonuna kadar 10.000 – 18.000 TL Arası ek ikramiye hesaplarda… Emeklilere zam sonrası sevindirici bir haber daha geldi. Maaş zammının yanı sıra ek ödeme zammı da yapıldı. SSK, Bağ-Kur, 4C emeklisinin tamamına IBAN numarasından ek ikramiye ödemesi zamlı olarak yapılacak. Yarın […]