SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Cumhurbaşkanından Emekli ve Asgari Ücretliye ŞAHANE Bayram Jesti! Müjde Gece Yarısı 23’te Geldi

Yayınlanma:
ABONE OL

Emekli ve asgari ücretliye müjde 23’te geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan şahane Bayram jesti onaylandı.

Emekli ve asgari ücretliler için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gece yarısı bayram jesti geldi. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Türkiye’de ekonomik anlamda en son çok zorlanan kesim olan emekliler ve asgari ücretler bir nebze de olsa rahatlayacak. Çünkü cumhurbaşkanı talimatı ile emekli ve asgari ücretliye 25.000 TL faizsiz kredi desteği sağlanacak. Karar 23’te onaylandı. Milyonlarca asgari ücretli ve emekli Sevinç’ten bayram edecek.

Kurban Bayramı için artık sayılı günler kaldı. Bir yandan bayram heyecanı yaşanırken bir yandan da Türkiye’de ekonomik anlamda en çok zorlanan kesim olan emekliler ve asgari ücretliler zor günler geçiriyor. Zaten maaşlarıyla ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlar, üstüne bir de bayram masrafları eklenince ne yapacağını bilemiyor. Emekli ve asgari ücretliler için bayram ihtiyaçlarını kolaylaştıracak yeni haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan geldi. Milyonlarca kişiyi rahatlatacak kampanya için talimat veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli ve asgari ücret ücretlilere yönelik 25.000 TL’lik faizsiz kredi paketinin tanımladığını duyurdu. Gece yarısı gelen karar milyonlarca Vatandaşı sevindirecek.

CUMHURBAŞKANI TALİMAT VERDİ ÜÇ KAMU BANKASI HAREKETE GEÇTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine üç kamu bankası harekete geçti. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli ve asgari ücretlerin bayram ihtiyaçlarını karşılaması adına 25.000 TL’lik faizsiz ihtiyaç kredisi fırsatlarını duyurdu. Bayramdan önce başlayan bu kampanya kapsamında milyonlarca emekli ve asgari ücretli vatandaş bayram ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde karşılayacak. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank faizsiz kredi kampanyaları için başvurular şubeye gitmeden yapılacak.

MOBİLDEN VE İNTERNET BANKACILIĞINDAN BAŞVURU KOLAY

Kurban Bayramı ihtiyaçları için 25.000 TL’lik faizsiz bayram kredisi başlatan ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank’ın kampanyalarına dahil olmak isteyenler, şubeye hiç gitmeden mobil bankacılık ve Internet bankacılığından kolay ve hızlı başvuru seçeneklerini değerlendirebilecek. Yapmanız gereken tek şey bu bankalardan birinin mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek buradan yeni müşteri olmak istiyorum seçeneğini tıklayarak yeni bir hesap oluşturmak. Ardından mobil bankacılık hesabınızda krediler bölümüne girerek kredi başvuru formunu TC kimlik numaranızla doldurabilirsiniz.

ANINDA ONAYLI HIZLI KREDİ

Cumhurbaşkanı talimatıyla harekete geçen Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank emeklilere anında onaylı hızlı kredi desteği veriyor. Hızlı kredi 5 dakika içinde onaylanıyor ve yine şubeye gitme zorunluluğu olmadan doğrudan IBAN numaranız tanımlanıyor. Böylelikle bayram öncesi alışveriş masraflarını kara kara düşünen emekli ve asgari ücretli vatandaşlar da rahat bir nefes alma fırsatına sahip oluyor.

Cumhurbaşkanı talimatı ile verilecek bayram kredisi için son başvuru tarihi 10 Haziran 2024 oldu. Bu tarihe kadar başvuru işlemlerinizi yukarıda belirttiğimiz başvuru kanalları aracılığıyla hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabilir bayramda nakit ihtiyaçlarınız için kolay çözümler üretebilirsiniz.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Beklenmedik sürpriz! En düşük emekli maaşı 19 bin 422 TL’ye yükseliyor

Milyonlarca emekli ve memur için beklenmedik sürpriz geldi. En düşük emekli maaşı 19.422 TL’ye yükseliyor. Milyonlarca memur ve emekli vatandaş Temmuz ayında zamlı maaşlarını alıyor. Temmuz 2024 itibariyle SSK ve bağ-kur emekli maaşlarına %24.73, memur ve memur emeklisi maaşlarını ise %19.31 oranında zam gelmişti. En düşük emekli maaşı ise Geçtiğimiz günlerde alınan kararla 12.500 TL’ye […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK’dan milyonlarca kişiye ÇİFT MAAŞ müjdesi! Resmen onay çıktı

Son dakika haberi… SGK’dan onay çıktı, o kişiler için çift maaş müjdesi geldi. SSK ve bağ-kurlu çalışanlar bu fırsatı kaçırmasın. SGK’dan çift maaş müjdesi milyonlarca vatandaşı sevindirecek. SSK ve bağ-kur’lu olarak çalışanlar, başvuru yapmaları durumunda gerekli şartları da taşımaları halinde çift maaş alma fırsatına sahip olacak. Sosyal Güvenlik Kurumu, çift maaş için aranan tüm şartları […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu Emekliye Yüzde 14 Refah Payı Zammı! Yeni Maaş Tablosu Açıklandı

SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu emekliye yeni zam geliyor. Refah payı zammının yanı sıra Ocak 2024 maaş tablosu ortaya çıkmaya başladı Emekli ve memur maaşı alan milyonlarca vatandaş bu ay itibariyle zamlı maaşlarını cebine koymaya başladı. Bir yandan refah Payı ile ilgili tartışmalar sürerken bir yandan da emekliler Ocak ayı maaş zamla hesaplarını şimdiden yapmaya başladı. Enflasyon tahminleri […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
1999 – 2019 SGK Girişlilere Erken Emeklilik! 45 Yaş ve 10 Yıl Yetiyor

SGK girişi 1999-2019 arası olanlar için erken emeklilik sürpriz. Emeklilik için 45 yaş ve 10 yıl yeterli oluyor. İşte erken emeklilik detayları… SSK ve bağ-kur’lu çalışanlar, yasaları değerlendirerek daha erken yaşta emekli olmanın hayalini kuruyor. Çalışma hayatını bir an önce tamamlamak, emekli maaşı almak isteyenler için birçok yeni düzenleme var. Bunlar arasında şu anda TBMM’de […]