SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

EYT, SSK ve Bağ-Kur Emeklisi 13 Milyon Kişi İçin Müjde Var! 08.45’te Açıklandı O tarihte Hesaplarda

Yayınlanma:
ABONE OL

EYT, SSK ve Bağ-Kur Emeklisi 13 milyon kişiye sürpriz haber geldi. 08.45’te açıklama yapıldı, ek ödemeler bayramdan önde olacak.

EYT, SSK ve Bağ-Kur Emeklisi milyonlarca kişi ek ödeme alacak. Bayram öncesi ödeme açıklaması yapıldı. 08.45’te tek tek tarihler duyuruldu. O tarihten itibaren ek para ödemesini hesabınızdan çekebilirsiniz. Başvuru şartıyla yapılacak ek ödemeler için merak edilen tüm detaylar da belli oldu. En az 15.000 TL ek para  fırsatını kaçırmak istemiyorsanız sınırlı gün var. Başvuru yapın ve bayram öncesi ödeme alma şansını siz de yakalayın.

13 milyon emekliye ek para fırsatı var. Bayramdan önce 3 özel banka emekli maaş promosyonu konusunda çıtayı epey yükseltti. Banka promosyon rekabeti de iyiden iyiye artarken bu gelişmeler, emeklinin bayram harcamaları için de adeta ilaç gibi oldu. EYT, SSK ve Bağ-Kur Emeklisi herkes ek ödeme alabilecek. Tek yapmanız gereken en geç 14 Haziran’a kadar başvurunuzu tamamlamak. Emekliye ek ödeme tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olacak. Şubesiz, kolay ve hızlı başvuru fırsatı ile ek ödeme imkanlarını yakalamak için haberimizi okumaya devam edin.

EYT, SSK ve Bağ-Kur Emeklisi MİLYONLARA BAYRAM ÖNCESİ EK PARA

3 özel banka, bayram öncesi emekliye ek para verecek. EYT, SSK ve Bağ-Kur Emeklisi olmak hiç fark etmiyor. Bankalara, maaşınızı taşıyarak 3 yıllığına kalmayı taahhüt etmeniz durumunda ek para ödemesi hemen IBAN’a yatıyor. Temmuz ayında gelecek maaş zammı öncesi bankalar resmen atak yaptı. Promosyon ücretleri rekor seviyeye kadar çıktı. Ancak, özellikle 3 banka emeklinin beklediğinden de yüksek promosyon veriyor.

EMEKLİYE EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR

Emekli promosyonu konusunda en cömert davranan 3 banka belli oldu. ING, Yapı Kredi ve Albaraka Türk rekor promosyonla emekliyi adeta mest etti. İşte 3 bankanın promosyon ücretleri:

Albaraka Türk: Emekliye 16 bin TL net promosyon koşulsuz, şartsız veriliyor. Ek olarak başvuru yapan emekli 15.000 TL de faizsiz kredi alıyor.

ING Bank: 15.000 TL koşulsuz şartsız promosyon ve ek olarak da 3000 TL fatura ödeme talimatına ek promosyon.

Yapı Kredi: Ek koşul olmadan 15.000 TL promosyon, fatura ödeme talimatı verene 3000 TL ek promosyon.

BAYRAM ÖNCESİ SON FIRSAT

Kurban Bayramı öncesi birçok emeklinin bütçesini rahatlatacak olan promosyon fırsatlarını değerlendirmek isteyenler en geç 10-14 Haziran tarihine kadar başvurusunu yapabilir. Promosyon ödemeleri, 3 iş günü içinde IBAN numarasına yatıyor. O sebeple bayramdan önce başvuru yapmak önemli. Başvuru işlemleri hem şubelerden hem de online bankacılık hizmetleri aracılığıyla yapılabiliyor. Yüksek promosyon fırsatlarını değerlendirmek için geç kalmayın.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
12 Temmuz 2024
16 Milyon Emekliye TAHSİS NO’ya Göre Zamlı Ödeme! Pazartesi 08.30’da Başlıyor

16 milyon emekliye tahsis numarası sonuna göre ödeme yapılacak. Zamlı ödemeler pazartesi 08.30’da başlıyor. Milyonlarca emeklinin beklediği gün geldi. Sevindirici haber Az evvel verildi. 16 milyon emekli için zamlı ödemeler başlıyor. Emekli tahsis numarası sonuna göre SSK ve BAĞ-KUR emeklisinin IBAN numarasına ödemeler yatacak. Pazartesi 08.30’da başlayacak olan ödemelere ilişkin SGK’dan son dakika açıklaması geldi. […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
1993-2019 SGK Girişliler Yaşadı! Erken Emeklilik Listesi Yayımlandı

SGK girişi 1993-2019 arası olanlar için yeni erken emeklilik listesi yayınlandı. Adı soyadı listede olanlar emeklilik biletini kapıyor. Ekonomik ve sosyal anlamda rahatlamak isteyen milyonlarca çalışan erken emeklilik fırsatlarını yakalamak ve bir an önce çalışma hayatını tamamlamak istiyor. EYT düzenlemesi bu konuda önemli bir fırsat sunmuş Yaklaşık 5 milyon kişi için erken emeklilik yolu açılmıştı. […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Okkalı Zam! 4A 4B 4C Emeklisine 18.000 TL Ödeme Onaylandı

4A 4B 4C Emeklisi İçin Okkalı Zam Kararı Çıktı. Emekli Maaşına Ek 18.000 TL’lik Ödeme Onaylandı. 16 milyon emekliyi sevindirecek son dakika haberi geldi. Temmuz ayı maaş zammı sonrası ek ödeme zam mı da yapıldı. Tüm emekleri kapsayan ek ödemelere okkalı zam geldi. Emekliler bu kararla sevinçten havalara uçacak. 18.000 TL ek ödeme onaylandı, pazartesi […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Cumhurbaşkanı Onayladı! İşte 17 Temmuz’dan İtibaren Verilecek En Düşük Emekli Maaşı

Emekli maaş zammı son dakika. Cumhurbaşkanı onayladı, yeni en düşük emekli maaşı belli oldu. İşte 17 Temmuz’dan sonra ödenecek en düşük emekli maaşı… Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emekli maaşı zammı ile ilgili kararı ortaya çıktı. Emeklilere 17 Temmuz’dan itibaren ödenecek zamlı maaşlar açıklandı. Milyonlarca emekli bu kararı bekliyordu. Peki en düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Yeni […]