SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Cumhurbaşkanı Onaylı DEVLET DESTEKLİ 1.5 Milyon TL Ödeme Duyuruldu

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhurbaşkanı onaylı devlet destekli yeni kredi paketi duyuruldu. Halkbank, 84 ay vadeli ve 3 ay geri ödemesiz Kredi sağlayacak.

Cumhurbaşkanı onaylı yeni kredi paketi Halkbank tarafından duyuruldu. Araç sahibi olmak isteyenler, devlet destekli Kredi alarak istedikleri aracı daha kolay koşullarda alma şansına sahip olacak. Halkbank yeni taşıt kredisi, 3 ay ödeme erteleme ve 84 ay vade seçenekleri ile veriliyor. 0 araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar yüksek faiz ödemek yerine Halkbank’ın düşük faizli kredi paketini tercih ederek daha uzun vadede geri ödeme yapma şansına sahip oluyor. Halkbank esnek geri Ödeme planının yanı sıra 84 aya kadar da vade sunarak vatandaşın bütçesine katkı sağlıyor. Peki Halkbank taşıt kredisi şartları neler? Halkbank 84 ay vadeli taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından Halkbank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasıyla esnaflar ve sanatkarlar için yeni bir taşıt kredisi paketini hayata geçirdi. Yükselen araç fiyatlarına çözüm olarak geliştirilen bu paket, 84 ay vade ile 1.5 milyon TL’ye kadar finansman sağlıyor.

KREDİ PAKETİNİN DETAYLARI VE SUNDUĞU AVANTAJLAR

Halkbank, esnaf ve sanatkarların işlerini geliştirebilmeleri için gerekli taşıtları alabilmelerini kolaylaştıracak şekilde bir finansman paketi tasarladı. Paket kapsamında, ticari faaliyetler için sıfır kilometre otomobil, kamyonet, kamyon, minibüs, midibüs ve otobüs gibi araçların alımı destekleniyor. 1.5 milyon TL’ye kadar olan finansman imkanı ve 84 ay gibi uzun bir vade süresi, esnafların bütçelerine uygun ödeme planları oluşturmasına olanak tanıyor.

KİMLER YARARLANABİLİR?

Bu kredi paketinden, ticari faaliyetlerde bulunan esnaflar ve sanatkarlar yararlanabilir. Özellikle ticari araç almayı planlayan esnaflar için düşünülmüş olan bu paket, yüksek araç fiyatlarına karşı bir çözüm sunmakta ve esnafların işlerini büyütme şansını artırmaktadır. Kredi, esnafların ticari işlerinde kullanacakları yeni araçları satın almalarını destekleyerek, iş kapasitelerini genişletmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

BAYRAM ÖNCESİ BAŞVURULAR BAŞLADI

Kamu Bankası tarafından verilecek olan yeni Kredi paketi bayram öncesi araç sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat oldu. Başvuru işlemleri Halkbank şubelerinden hızlı kolay bir şekilde yapılabiliyor. Başvurusunu yapanlara aynı gün içinde onaylı kredi desteği sağlanıyor. Esnek geri ödeme planı hazırlayan Halkbank, en uygun faiz oranları ile de vatandaşa destekliyor. Halkbank’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek ya da şubelerine giderek yeni Kredi paketi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
12 Temmuz 2024
16 Milyon Emekliye TAHSİS NO’ya Göre Zamlı Ödeme! Pazartesi 08.30’da Başlıyor

16 milyon emekliye tahsis numarası sonuna göre ödeme yapılacak. Zamlı ödemeler pazartesi 08.30’da başlıyor. Milyonlarca emeklinin beklediği gün geldi. Sevindirici haber Az evvel verildi. 16 milyon emekli için zamlı ödemeler başlıyor. Emekli tahsis numarası sonuna göre SSK ve BAĞ-KUR emeklisinin IBAN numarasına ödemeler yatacak. Pazartesi 08.30’da başlayacak olan ödemelere ilişkin SGK’dan son dakika açıklaması geldi. […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
1993-2019 SGK Girişliler Yaşadı! Erken Emeklilik Listesi Yayımlandı

SGK girişi 1993-2019 arası olanlar için yeni erken emeklilik listesi yayınlandı. Adı soyadı listede olanlar emeklilik biletini kapıyor. Ekonomik ve sosyal anlamda rahatlamak isteyen milyonlarca çalışan erken emeklilik fırsatlarını yakalamak ve bir an önce çalışma hayatını tamamlamak istiyor. EYT düzenlemesi bu konuda önemli bir fırsat sunmuş Yaklaşık 5 milyon kişi için erken emeklilik yolu açılmıştı. […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Okkalı Zam! 4A 4B 4C Emeklisine 18.000 TL Ödeme Onaylandı

4A 4B 4C Emeklisi İçin Okkalı Zam Kararı Çıktı. Emekli Maaşına Ek 18.000 TL’lik Ödeme Onaylandı. 16 milyon emekliyi sevindirecek son dakika haberi geldi. Temmuz ayı maaş zammı sonrası ek ödeme zam mı da yapıldı. Tüm emekleri kapsayan ek ödemelere okkalı zam geldi. Emekliler bu kararla sevinçten havalara uçacak. 18.000 TL ek ödeme onaylandı, pazartesi […]

Ekonomi
12 Temmuz 2024
Cumhurbaşkanı Onayladı! İşte 17 Temmuz’dan İtibaren Verilecek En Düşük Emekli Maaşı

Emekli maaş zammı son dakika. Cumhurbaşkanı onayladı, yeni en düşük emekli maaşı belli oldu. İşte 17 Temmuz’dan sonra ödenecek en düşük emekli maaşı… Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emekli maaşı zammı ile ilgili kararı ortaya çıktı. Emeklilere 17 Temmuz’dan itibaren ödenecek zamlı maaşlar açıklandı. Milyonlarca emekli bu kararı bekliyordu. Peki en düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Yeni […]