SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

16 Milyon Emekliye Müthiş Kıyak 14.00’te Geldi! P.Tesi Salı IBAN’a 27 Bin Tl’ye Varan Ek İkramiye Yatacak

Yayınlanma:
ABONE OL

Emekliye P.tesi Salı IBAN’dan ek ikramiye yatacak. Müthiş kıyak son dakika duyuruldu.

Emekliye yönelik ek ikramiye ödemeleri Haziran ayının son günlerinde de devam ediyor. Bir yandan maaş ödemelerine kavuşan emekliler bir yandan da bankalar arasındaki promosyon yarışından nasibini alıyor. Temmuz ayında emekli maaşlarına yapılacak zamlarla birlikte promosyon ödemelerinin daha da artacağı tahmin edilirken 30 Haziran’a kadar başvuru yapanlara da son derece Cömert ödemeler var. Ek ödemelerle birlikte maaş promosyonları 27.000 TL’ye kadar ulaşmış durumda. Peki En yüksek emekli promosyonu hangi bankada? Haziran 2024 en güncel promosyon listesi haberimizde…

SSK BAĞ-KUR 4C emeklisi ile dul ve yetim aylığı alanlara yönelik banka promosyonları hız kesmeden devam ediyor. Üstelik bankalar arasında rekabet arttıkça emeklinin Kazancı da artıyor. Haziran ayı en güncel emekli promosyon listesi belli oldu. Temmuz’da emekli zammı ile birlikte maaş promosyonlarına da artış bekleniyor. Ancak son fırsatları değerlendirmek isteyenlere de son derece cazip ödemeler var. Bankalar, belirli Şartları yerine getiren müşterilere ek ödemeler dahil 27.000 TL’ye Varan promosyon fırsatı sunuyor. İşte en yüksek promosyon veren bankalar…

HAZİRAN 2024 GÜNCEL EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU LİSTESİ

Haziran ayında bankalardan emekliyi mest edecek promosyon fırsatları geldi. 30 Haziran’a kadar başvuru yapan emeklilere banka banka ödenecek yeni maaş promosyonları şu şekilde:

AKBANK: 10.000 TL ve üstü maaş alan emeklilere 10.000 TL ile 15.000 TL arasında ek koşulsuz net promosyon. Dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verenler için fatura başına 500 TL olmak üzere toplam 2500 TL hediye chip para.

ALBARAKA TÜRK: Emekli maaş aralığına göre 8000 TL ile 12.000 TL arasında promosyon, otomatik ödeme talimatı verenlere fatura başına 1000 TL olmak üzere 2.000 TL ilave promosyon ve bir yakınını bankaya taşıyanlara Her kişi için 500 TL olmak üzere toplamda 3.000 TL promosyon ödemesi. Albaraka Türk dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon veriyor.

DENİZBANK: 10.000 TL ve üstü maaş alan emekliye maaş aralığına göre 8.000 TL ile 12.000 TL arasında promosyon. Dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon.

FİBABANKA: SSK BAĞ-KUR 4c emeklisi için maaş aralığına göre 8000 TL ile 12.000 TL arasında promosyon, dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL promosyon.

GARANTİ BBVA: Emekli maaşı 10.000 TL ve üstü olanlar için 10.000 TL ile 15.000 TL arasında net promosyon. Dul ve yetim aylığı alanlar için 6250 TL promosyon ödemesi.

Ziraat, Vakıf ve HALKBANK: Kamu bankaları tarafından emekliye verilen promosyon miktarları sabit. Kamu bankaları en az 8.000 TL en fazla 12.000 TL promosyon öderken dul ve yetim aylığı alanlara 5.000 TL ödeme yapıyor.

ING: 10.000 TL ve üstü maaş alanlara ING Bank’ın promosyonu 10.000 TL ile 15.000 TL arasında değişiyor. Ayrıca 3 adet otomatik ödeme talimatına toplamda 3000 TL Ek promosyon veriliyor. Dul ve yetim aylığı alanlar ise ING Bank’tan 6250 TL promosyon alabiliyor.

İŞ BANKASI: Emekli maaş aralığına göre Türkiye İş Bankası tarafından verilen promosyon miktarları 8.000 TL ile 12.000 TL arasında değişiyor. Bankanın dul ve yetim aylığı alanlara ödediği promosyon ise 5.000 TL olarak belirlendi.

EMEKLİ PROMOSYONLARI TEMMUZDA ARTACAK MI?

Milyonlarca emekli bankaların sunduğu promosyon ücretlerini adeta bir ek gelir kapısı olarak görüyor. Özellikle son 2 yıldır promosyonlarda ciddi bir artış yaşandı. Temmuz ayında emekli maaşlarına yapılacak zamlarla birlikte promosyon miktarlarında yeni artışlarda bekleniyor. Gelen bilgilere göre Temmuz’dan itibaren emeklilere bankalar tarafından 20.000 TL’ye Varan promosyon fırsatları sunulacak. Ancak bu kesin bilgi olmadığı için Haziran ayında maaş promosyonlarını değerlendirmek isteyenler Yukarıdaki miktarları alabilir.

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SSK BAĞ-KUR 4c emeklisi ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlara da ödenen promosyonlar bankalar tarafından belirlenen başvuru şartları doğrultusunda veriliyor. Bankalar genellikle 3 yıllığına maaşını taşıyan kişilere promosyon ödemesi yapıyor. Ancak Buna ek olarak bazı bankalar otomatik ödeme talimatı gibi ek şartları arayabiliyor. Yine de bu ek şartlara göre ek promosyon ödemesi veriliyor.

Emekli maaş promosyonu almak için bankalara başvuru yapmak isteyenler mobil bankacılık, internet bankacılığı, şubelerden işlem yapabilir. Detaylı bilgileri bankaların resmi web sitelerinde bulabilirsiniz.

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Migros’ta 1 alana 1 bedava kampanyası! 24 Temmuz’da bitiyor acele edin

Migros Market yeni bir alana bir bedava kampanyası ile dikkat çekiyor. Acele eden yakalar çünkü 24 Temmuz’da kampanya bitiyor. Son zamanlarda gıda fiyatlarında yaşanan fahiş yükseliş vatandaşa isyan etme noktasına getirmişti. Ancak Migros Market kampanyaları ile ekonomik ve kaliteli alışveriş fırsatları sunmaya devam ediyor. Migros’ta bu hafta yeni bir alana bir bedava kampanyası başladı. Ucuz […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Beklenmedik sürpriz! En düşük emekli maaşı 19 bin 422 TL’ye yükseliyor

Milyonlarca emekli ve memur için beklenmedik sürpriz geldi. En düşük emekli maaşı 19.422 TL’ye yükseliyor. Milyonlarca memur ve emekli vatandaş Temmuz ayında zamlı maaşlarını alıyor. Temmuz 2024 itibariyle SSK ve bağ-kur emekli maaşlarına %24.73, memur ve memur emeklisi maaşlarını ise %19.31 oranında zam gelmişti. En düşük emekli maaşı ise Geçtiğimiz günlerde alınan kararla 12.500 TL’ye […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK’dan milyonlarca kişiye ÇİFT MAAŞ müjdesi! Resmen onay çıktı

Son dakika haberi… SGK’dan onay çıktı, o kişiler için çift maaş müjdesi geldi. SSK ve bağ-kurlu çalışanlar bu fırsatı kaçırmasın. SGK’dan çift maaş müjdesi milyonlarca vatandaşı sevindirecek. SSK ve bağ-kur’lu olarak çalışanlar, başvuru yapmaları durumunda gerekli şartları da taşımaları halinde çift maaş alma fırsatına sahip olacak. Sosyal Güvenlik Kurumu, çift maaş için aranan tüm şartları […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu Emekliye Yüzde 14 Refah Payı Zammı! Yeni Maaş Tablosu Açıklandı

SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu emekliye yeni zam geliyor. Refah payı zammının yanı sıra Ocak 2024 maaş tablosu ortaya çıkmaya başladı Emekli ve memur maaşı alan milyonlarca vatandaş bu ay itibariyle zamlı maaşlarını cebine koymaya başladı. Bir yandan refah Payı ile ilgili tartışmalar sürerken bir yandan da emekliler Ocak ayı maaş zamla hesaplarını şimdiden yapmaya başladı. Enflasyon tahminleri […]