SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel

Baba Vanga 2025 Kehanetleri Dehşete Düşürdü! O Tarih Resmen Sonun Başlangıcı Olacak

Yayınlanma:
ABONE OL

Baba Vanga 2025 kehanetleri büyük endişeye sebep oldu. Bugüne kadar her dediği çıkan Baba Vanga’nın kehanetine göre o tarih sonun başlangıcı olacak.

Baba Vanga olarak bilinen Kahin 1996 yılında Hayatını kaybetmişti. Ölümünden önce de her söylediği çıkan Baba Vanga’nın kehanetleri günümüzde de gündemden düşmüyor. 2024 yılı için yaptığı birçok kehanet gerçek olan Baba Vanga, 2025 yılı için de dehşete düşüren kehanetlerde bulundu. Peki baba vanga 2025 kehanetleri neler? 2025’te dünyayı neler bekliyor?

BABA VANGA 2025 KEHANETLERİ NELER?

‘Balkanların Nostradamusu” olarak bilinen Bulgar kahin Baba Vanga, 1996 yılında Hayatını kaybetmişti. Ancak hala Baba Vanga kehanetleri çok konuşuluyor. Özellikle 11 Eylül saldırıları, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkması gibi birçok olayı Önceden tahmin eden Baba Vanga’nın 2025 kehanetleri de gündemde. Henüz küçük yaşta görme yetisini kaybeden Baba Vanga’nın 2025 kehanetleri şöyle:

Baba Vanga, yaptırır kehanetlerde bütün insanlığın sonunun 2025 yılı itibariyle başlayacağını söylüyor. Dünya üzerinde son insan Yaşamının 5.079’da sona ereceğini belirten Baba Vanga, ancak 2025 yılından itibaren yaşamın gittikçe kötü ve zor hale geleceğini öngörüyor.

Ayrıca 2025 yılında Hayal edilmeyecek boyutta bir kozmik olayın yaşanacağını da söyleyen Baba Vanga, yine Avrupa’da kıta nüfusunun büyük ölçüde azalmasına yol açacak büyük bir çatışmanın da başlayacağını iddia ediyor.

Baba Vanga 2033 yılında ise kutuplardaki buzulların eriyeceğine ve deniz seviyelerinin ciddi anlamda yükseleceğini söylerken 2170 yılında ise küresel bir kuraklığın dünyaya etkisi altına alacağına, 3797 yılında ise dünyanın yok olacağını öngördü.

BABA VANGA KİMDİR?

Baba Vanga, asıl adı Vangeliya Pandeva Dimitrova olan Bulgar mistik ve kahindir. 31 Ocak 1911 tarihinde Osmanlı İmparatorluğu’nun (bugünkü Kuzey Makedonya) Strumica kentinde doğmuş ve 11 Ağustos 1996 tarihinde Bulgaristan’da ölmüştür. Görme yetisini genç yaşta bir fırtına sırasında kaybetmesine rağmen, birçok kişi tarafından geleceği görebildiğine inanılmıştır.

Baba Vanga, çocukken yaşadığı bir fırtına sırasında ciddi şekilde yaralanmış ve ardından gözlerini kaybetmiştir. Bu olaydan sonra, doğaüstü yetenekler kazandığına ve geleceği görebildiğine inanılmıştır. Baba Vanga, hayatı boyunca birçok insanın sorunlarını çözmeye ve geleceğe dair kehanetlerde bulunmaya çalışmıştır.

Kehanetleri ve Popülerliği

Baba Vanga, 20. yüzyılın en ünlü kahinlerinden biri olarak tanınır. Bazı ünlü kehanetleri arasında şu olaylar bulunmaktadır:

1.Dünya Savaşı’nın Sonu: Savaşın sona ereceğini ve Sovyetler Birliği’nin çöküşünü öngördüğü iddia edilir.

11 Eylül Saldırıları: 2001 yılında ABD’de gerçekleşen terör saldırılarını öngördüğü söylenir.

Küresel Isınma: Dünyada iklim değişiklikleri ve küresel ısınma konusunda kehanetlerde bulunmuştur.

author avatar
kader gun

İlgili Haberler

Genel
25 Temmuz 2024
Ankara, Bolu Karabük ve Çankırı DİKKAT! Bu Akşam Saatlerinde Geliyor

Ankara Bolu Karabük Çankırı için son dakika uyarısı geldi. Bugün akşam saatlerinde bu illerde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Vatandaşların tedbirli ve dikkatli olmaları istendi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara Bolu Karabük ve Çankırı için son dakika uyarısı yayınladı. Meteorolojiden yapılan uyarıda bugün akşam saatlerinde bu illerimizde kuvvetli sağanak yağış beklendiği bildirildi. Vatandaşların sağanak yağış sırasında oluşabilecek […]

Genel
25 Temmuz 2024
Dilan Polat yine tahliye olamadı

Dilan Polat’ın avukatları tarafından yapılan tutukluluğa itiraz mahkeme tarafından reddedildi. Dilan Polat’ın tutukluluk hali devam edecek. Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da aralarında bulunduğu 5 tutuklu Sanığın avukatları, Masak raporunu gerekçe göstererek tutukluluğa itiraz etmişti. 19 Temmuz’da Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesine başvuruda bulunan avukatların Talebini de değerlendiren mahkeme tahliye talebini reddetti. Dilan Polat’ın […]

Genel
25 Temmuz 2024
Karar çıktı: Eylem Tok Türkiye’ye iade edilecek

İstanbul’da ehliyetsiz kullandığı aracı ile çarptığı Oğuz Murat Aci’nin ölümüne neden olan oğlu T.C.’yi yurt dışına kaçıran anne Eylem Tok hakkında karar çıktı. İstanbul’da ehliyetsiz kullandığı lüks araçla Oğuz Murat Aci’nin çarpan ve ölümüne sebep olan oğlu T.C.’yi yurt dışına kaçıran Eylem Tok’un ABD’de görülen duruşmasında karar çıktı. Son dakika haberine göre eylem Tok’un Türkiye’ye […]

Genel
24 Temmuz 2024
Mersin sahilinde halay çeken PKK’lılalara “Ölürüm Türkiyem” dinletildi

Mersin’de Geçtiğimiz günlerde sahilde PKK ile başı Abdullah Öcalan sloganları atarak halay çeken bir grup gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan gruba Ölürüm Türkiye’m dinletildi. Mersin’de kaydedilen görüntülerde PKK’lı olduğu tahmin edilen bir grup sahilde halay çekerken terörist başı Abdullah Öcalan sloganları atmıştı. Mersin Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda O grup gözaltına alındı. Gözaltına alınan gruba […]