SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kartal Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Ziraat Bankası ve Vakıfbank Duyurdu! 10 Yıl Vadeli Devlet Destekli 2 MİLYON TL Konut Kredisi Taksit Tablosu

Yayınlanma:
ABONE OL

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan düşük faizli 10 yıl vadeli konut kredisi fırsatı geldi. Devlet destekli 2 milyon TL konut kredisi taksit tablosu belli oldu.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ın güncel konut kredisi faiz oranları merakla Takip ediliyor. En düşük faizli konut kredisi veren bankalar olan 2 Kamu Bankası, 2 milyon TL’ye kadar devlet destekli Kredi fırsatı sunuyor. Ziraat Bankası ve vakıf Bank’ın 10 yıl vadeli konut kredisi maliyetleri ve taksit tablosu da belli oldu. İşte güncel faiz oranları ve 2 milyon TL konut kredisi aylık geri ödeme tablosu…

Milyonlarca vatandaş ev sahibi olma hayali kurarken bankaların yüksek kredi faiz oranları nedeniyle konut kredisi kullanamıyor. Bu konuda çözüm Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan geldi. Yükselen ev fiyatlarına karşılık 2 Kamu Bankası konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. Devlet bankaları tam 2 milyon TL düşük faizli konut kredisi verecek. Devlet destekli ve 10 yıl vadeli olarak sağlanacak konut kredisi maliyetleri belli oldu.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI DÜŞTÜ

Konut kredisi faiz oranları, son 2 yıl içinde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın politika faizini arttırması ile birlikte yükselmişti. Faiz oranlarının yükselmesi ne yazık ki vatandaşların konut kredisi kullanmasının önüne geçiyor ve ev sahibi olmak isteyen birçok kişi yüksek Faizler nedeniyle uzak durmak zorunda kalıyor. Ev sahibi olma hayali Kuran birçok kişi de bu sebeple düşük faizli konut kredisi veren bankaları araştırıyor en uygun koşullarda kredi kullanmak istiyor.

GÜNCEL ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE ÖZELLİKLERİ

Konut kredisi faiz oranları konusunda en düşük faiz oranlarını sunan bankalardan alan Ziraat Bankası, 2 milyon TL ve 10 yıl vadeli konut kredisini %3.49 faiz oranı ile veriyor. Ziraat Bankası’nın bu kampanyasında aylık taksit 70.956 TL olurken kredinin yıllık maliyeti ise %51,508 oranında hesaplanıyor.

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret ederek konut kredisi hesaplama aracını kullanabilir ve vade sayısına göre değişen faiz oranları ile Yeni hesaplama tablosunu çıkarabilirsiniz.

GÜNCEL VAKIFBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI VE ÖZELLİKLERİ

2 milyon TL konut kredisi veren devlet bankalarından biri de Vakıfbank oldu. Vakıfbank güncel konut kredisi faiz oranları %3,30 olarak belirlendi. 120 ay vadeli olarak verilen konut kredisinin aylık taksit miktarı ise 67.369,06 TL olarak belirlendi.

Vakıfbank konut kredisi alırken dikkat edilmesi gereken farklı detaylar da var. Bu kredide ekspertiz ücreti 11.000 TL ve kredi tahsis ücreti 10.000 TL olarak belirlendi. Vakıfbank’ın resmi internet sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI ❗Kartalgazetesi.com adresinde yer alan haber ve görseller telif hakkı ile korunmaktadır. Kopyalanan görsel ve haberlere ilişkin yasal işlemler başlatılacaktır. 

author avatar
Merve Aydın

İlgili Haberler

Ekonomi
23 Temmuz 2024
SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu Emekliye Yüzde 14 Refah Payı Zammı! Yeni Maaş Tablosu Açıklandı

SGK-SSK, BAĞ-KUR’lu emekliye yeni zam geliyor. Refah payı zammının yanı sıra Ocak 2024 maaş tablosu ortaya çıkmaya başladı Emekli ve memur maaşı alan milyonlarca vatandaş bu ay itibariyle zamlı maaşlarını cebine koymaya başladı. Bir yandan refah Payı ile ilgili tartışmalar sürerken bir yandan da emekliler Ocak ayı maaş zamla hesaplarını şimdiden yapmaya başladı. Enflasyon tahminleri […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
1999 – 2019 SGK Girişlilere Erken Emeklilik! 45 Yaş ve 10 Yıl Yetiyor

SGK girişi 1999-2019 arası olanlar için erken emeklilik sürpriz. Emeklilik için 45 yaş ve 10 yıl yeterli oluyor. İşte erken emeklilik detayları… SSK ve bağ-kur’lu çalışanlar, yasaları değerlendirerek daha erken yaşta emekli olmanın hayalini kuruyor. Çalışma hayatını bir an önce tamamlamak, emekli maaşı almak isteyenler için birçok yeni düzenleme var. Bunlar arasında şu anda TBMM’de […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Emekliye Zam EK İKRAMİYE Geliyor: 10.000 – 18.000 TL Arası Ödenecek

Emekliler dikkat. Ek ikramiye müjdesi geldi. Maaş zammı sonrası yeni açıklama yapıldı. Temmuz ayının sonuna kadar 10.000 – 18.000 TL Arası ek ikramiye hesaplarda… Emeklilere zam sonrası sevindirici bir haber daha geldi. Maaş zammının yanı sıra ek ödeme zammı da yapıldı. SSK, Bağ-Kur, 4C emeklisinin tamamına IBAN numarasından ek ikramiye ödemesi zamlı olarak yapılacak. Yarın […]

Ekonomi
23 Temmuz 2024
Emekliye Müjde Geldi! Yarın 09.00’da Tek Şartla 20.000 TL Ödeme Başlıyor

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için Müjde geldi. Başvurusunu yapanlara Yarın 09.00’da 20.000 TL nakit destek ödemesi başlıyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank emeklilere destek verecek. SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için hafta başından itibaren yeni bir nakit destek programı başlıyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılan yeni nakit destek kampanyası kapsamında başvuru yapan emekliler 20.000 TL’ye kadar […]