MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Politika, Toplum » MHP Kartal Kadın Kolları, seçim startı verdi
MHP Kartal Kadın Kolları, seçim startı verdi


Milliyetçi Hareket Partisi Kartal Kadın Kolları Teşkilatı, 6.11.2010 Pazar günü İlçe binasında yaptıkları toplantı ile seçim startı verdiler.

Kadın Kolları Başkanı Hanife Uzun ve yaklaşık yüz bayanın katıldığı toplantının onur konuğu da, MHP İstanbul İl Başkanlığı’nın kadınlardan sorumlu il başkan danışmanı Rezzan Kardeşler idi.

Kartallı bayanların alkışları ve yoğun ilgisi ile karşılanan Rezzan Kardeşler, Toplantıya ve kendisine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken sözlerine şöyle devam etti. “MHP erkek partisidir diyerek dışarıda karalama kampanyası yapanlar, bayanlarımızın bugün Kartal’da olduğu gibi, İstanbul’un bütün ilçe teşkilatlarında da yoğun katılımlı toplantılar yaptıklarını görseler kendilerinden utanırlardı. Bizler başından beri MHP’nin içinde vardık ve yönetim kademeleri de dahil olmak üzere daima var olmaya devam edeceğiz. Seçimlere çok kısa bir sürenin kaldığı bu dönemde, siz bayanların biraz fedakarlık göstererek, İlçe Kadın Kolları Başkanınız Hanife Uzun İle birlikte başarılı bir çalışmaya imza atacağınızdan eminim. Cenabı Allah yolunuzu açık etsin” diyerek sözlerini tamamladı.

Toplantıya katılanlardan 87 yaşındaki Emine Çakır isimli Bayanın, kurulduğundan beri MHP’lim, yüz yaşıma da gelsem MHP’li kalacağım diyerek Rezzan Kardeşler ve Hanife Uzun ile birlikte resim çektirmesi, toplantıya ayrı bir hava kattı.

Kartal Kadın Kolları Başkanı Hanife Uzun’da; Kadınlardan sorumlu İl Başkan Danışmanı Rezzan Kardeşlerin toplantıya katılmasına çok sevindiklerini, kendisinin bilgi ve tecrübelerinden daima yararlanacaklarını belirtirken, bu seçim sürecini, Cenabı Allahın yardımı ve MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek’in önderliğinde başarılı bir şekilde geçirerek, MHP’nin tek başına iktidara gelmesine katkıda bulunacaklarını ifade etti.

Haber: Necdet TÜRKÜZEL

Galeri
📆 09 Kasım 2010 Salı 14:50   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR