MENÜ ☰
23 Ocak Uğur Mumcu'yu anma Yol Koşusu
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Spor » Başkanlar Huzurevini Ziyaret etti!
Başkanlar Huzurevini Ziyaret etti!


Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Binali Aydın ve  Kartalspor 1949 Genç Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Çelik, Yönetim  Kurulu ve  Yakacık Ayazma Huzurevini ziyaret etti.

Huzur evi sakinlerinin bir bir ellerini öptükten sonra Mübarek Kurban Bayramlarını kutlayan ve birer karanfil sunarak yaşlılarımıza evlat hasretini gideren Başkanlar Binali Aydın ve Ufuk Çelik ve Kartalspor’lu taraftarlar Huzurevi sakinler ile birlikte sohbet ederek kendilerine yapmış oldukları anlamlı ziyaret ile ilgili bilgi verdiler.

MAÇLARA DAVET ETTİLER

Bu ara da Huzurevi sakinlerine tanışan  Başkanlar Binali Aydın ve Ufuk Çelik, Yakacık Huzurevi Huzurevi ziyaretinin anlamının çok büyük olduğunu belirterek, “ Sizleri Kartalspor’un sahasında oynayacağı maçlara davet ediyoruz. Sizleri ziyaret ederek burada kalan ve adeta kendilerini yalnız  hisseden yaşlılarımıza kendilerinin yalnız olmadığını her zaman yanlarında olacağımızı bildirdik. Yaşlılarımızın başımızın üstünde yeri var” dedi.

YANLARINDA OLACAĞIZ

Kartalspor,1949 Genç Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Çelik, “ Kartalspor,1949 Genç Taraftarlar Derneği olarak Sosyal ve Kültürel ağırlıklı projelerimiz doğrultusunda, Kartalspor Yönetim Kurulu başkanımız ve ağabeyimiz Sayın Binali Aydın, ile birlikte Yakacık Huzurevi sakinlerine gerçekleştirmiş olduğumuz anlamlı ziyaretin bir amacının da Huzurevinde kalan yaşlılarımızın yalnız olmadıklarını onlara hissettirmek oldu” dedi.

Fethi Satıcı

Galeri
📆 18 Kasım 2010 Perşembe 00:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR