MENÜ ☰
19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş » “Chooseclıck.com” Global yolculuğuna başlıyor
“Chooseclıck.com” Global yolculuğuna başlıyor


Sosyal paylaşım sitelerinin ayrı ayrı yapabildiklerini tek bir sitede, adı ile de globalleşen seç tıkla düşüncesi ile Chooseclick.com adı altında toplayan ve Türk yatırımcısının ve Türkiye’nin de bu tarzda global internet projeleri üretilebileceğini kanıtlamak amacı ile önce yurtiçinde, ardından da tüm dünyada global bir sosyal network olmayı hedefliyen Chooseclick.com , globalleşme hedefi doğrultusunda dünya üzerindeki tüm domain uzantılarını aldı.

Neden chooseclıck?
Chooseclick.com’un neden tercih edilmesi gerektiği şu şekilde ifade edildi:
“Örneğin bir imaj, resim veya video arıyorsanız, bunun için bir arama motoruna ihtiyacınız olacaktır. Sonra onu indirip arkadaşlarınızla paylaşmak için de bir paylaşım sitesi gerekecektir. Belki de video, fotoğraf, müzik vb. gibi verilerinizi kendi özelliklerine göre ayrı ayrı sitelerde paylaşacaksınız ve bunlar için de ayrı ayrı hesaplarınız olması gerekecek ve tabi ki de takibini de ayrı ayrı sitelerden yapmak zorunda kalacaksınız.

 

İşte Chooseclick size bunların hepsini ve daha fazlasını tek bir sitede, hem de tamamen ücretsiz olarak yapabilme imkanı sunuyor. Arama yapabilir, sonuçlarını depolayabilir, öz geçmişinizi ve iş ilanlarınızı yayımlayabilir, yüksek boyutlu dosyalarınızı, resimlerinizi veya videolarınızı yükleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir, mesajlaşabilir, onların profillerini izin vermeleri durumunda görebilir, linkler ekleyebilir, kendi adınıza ait bloglar oluşturabilirsiniz. Bunların hepsini sadece tek bir siteye Chooseclick.com’a ücretsiz üye olarak yapabilirsiniz.”

 

İSTANBUL (İHA

 


 

Etiketler: ,
📆 16 Eylül 2011 Cuma 09:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR