MENÜ ☰
Ramazan Ayı
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Politika, Toplum » Kahveci Yakacık’taki kabri başında anıldı!

Kahveci Yakacık’taki kabri başında anıldı!Türk Siyaset yaşamının sembol ismi, Devlet, Maliye ve Gümrük Eski Bakanlarımızdan Rahmetli Adnan Kahveci, eşi Dr. Füsun Kahveci ve kızı Aslı Kahveci Yakacık Merkez Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Trabzon Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği ‘nce düzenlenen törene AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Yardımcısı Akif Hamza Çebi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Başkan Yardımcıları Dr. Turgut Mermertaş, Gülseren Böyüktaş, Ali Rıza İkisivri, Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı Adnan Menderes, Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Yücesoy, Trabzon Köprübaşı Kültür ve Dayanışma Derneği Onursal Başkanı Musa Kazım Sancak, Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karamehmetoğlu,  Trabzon Federasyonları Başkanı, Kartal Belediyesi Zabıta Müdürü Atilla İlgün, Kültür Müdürü Ayhan Taş ve  çok sayıda Adnan Kahveci’nin sevenleri katıldı.

Daha sonra birer konuşma yapan İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Akif Hamza Çebi ve Trabzon Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman Karamehmetoğlu, Rahmetli Adnan Kahveci ile ilgili duygularını dile getirdi.

Daha sonra Çayırova Müftüsü İbrahim Kadıoğlu, Dua okudu Hafız Hasan Suiçmez Kaide okudu. Çayırova Merkez Camii Müezzini Hafız İbrahim Gedikçi ve Kartal’lı Vedat Özbaş Hoca efendi’nin yaptırdığı Dua ile dini tören ona erdi.

Tören sonrasında kısa bir konuşma yapan Trabzon Köprübaşı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı Musa Kazım Sancak, törene katılan Kahveci’ yi sevenlere teşekkür etti.

Fethi Satıcı

📆 05 Şubat 2012 Pazar 18:25   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR