MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Genel, Manşet, Sancaktepe, Sivil Toplum, Toplum » Vali Mutlu, Sancaktepe Yatırımlarını İnceledi!

Vali Mutlu, Sancaktepe Yatırımlarını İnceledi!İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Özel İdaresi’nin Sancaktepe’deki yatırımlarını incelemek için ilçede bir dizi ziyarette bulundu.

Yatırımları yerinde gören ve inceleyen Vali Mutlu’ya ziyaretleri sırasında Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Hüsamettin Koçak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya eşlik etti.

 

Vali Mutlu’nun Sancaktepe’deki ilk durağı Samandıra’daki Ticaret Meslek Lisesi’ydi. İnşaat alanında bir süre incelemelerde bulunan Mutlu, daha sonra yine Samandıra’daki Eyüp Sultan Endüstri Meslek Lisesi’nin inşaat alanını ziyaret etti. Buradan Sancaktepe Sarıgazi İlköğretim Okulu’na geçen Mutlu, ardından Ayşe Çarmıklı İlköğretim Okulu ek bina inşaatını inceledi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, buradan Safa Mahallesi İlköğretim Okulu inşaat alanına geçti. Mutlu, ardından Fenerbahçe İlköğretim Okulu inşaat alanında da incelemelerde bulundu. Vali Mutlu son olarak Aziz Bayraktar İmam Hatip Lisesi inşaatı ve Sancaktepe Spor Salonu inşaat alanlarını yerinde inceledi.

 

Vali Mutlu inceleme gezisi sırasında çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İşçilerle de yakından ilgilenen Mutlu, onlarla sık sık sohbet etti

Galeri
📆 23 Mayıs 2012 Çarşamba 11:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR