MENÜ ☰
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Minik Ellerde Elektrik Ve Sanat!
Minik Ellerde Elektrik Ve Sanat!


Ayedaş’ın “Minik Ellerde Elektrik Ve Sanat’ Resim Yarışmasında Dereceye Girenlere Ödülleri Törenle Verildi!

 

 

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ), çalışanlarını kaynaştırmak amacı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile personel çocukları için “Minik Ellerde Elektrik ve Sanat” adıyla resim yarışması düzenlendi.

Yarışmada dereceye giren çocuklara ödülleri Lütfi KÖSE Eğitim Merkezi’ nde düzenlenen bir törenle verildi.

Törene, TREDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet ERDOĞAN TEİAŞ 4. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdür Yardımcıları Atilla KAYA ve Ömer ERTURAN, Hamitabat Elektrik Üretim Tic. A.Ş. Genel Müdürü İbrahim KAPUSUZ, Tes-İş İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Ersin AKMA, AYEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Zafer ERKAN, AYEDAŞ Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ, AYEDAŞ Genel Müdür Yardımcıları, Birim ve İşletme Müdürleri ile AYEDAŞ personeli aileleri ile katıldı.

Törende bir konuşma yapan AYEDAŞ Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ: “AYEDAŞ camiasında olmaktan mutluluk duyuyorum. Çocuklarımızın resimleri çok güzel ama yarışma olduğu için bazıları dereceye girecek, bazıları da giremeyecek ama hepsi de çok güzel, seneye daha da güzel resimler yapacaklar diye düşünüyorum. Bu tür etkinlikleri artırarak devam ettireceğiz.” dedi.

Ödül töreninden sonra palyaço eşliğinde eğlence programı gerçekleştirildi. Çocuklar doyasıya eğlenirken aileler de bir arada vakit geçirmenin keyfini yaşadı.

Resim yarışması, Anasınıfı Öğrencileri 1. Kategori, İlköğretim 1, 2 ve 3. Sınıf öğrencileri 2. Kategori, 4 ve 5. Sınıf öğrencileri 3. Kategori ve 6, 7 ve 8. Sınıf Öğrencileri 4. Kategori olmak üzere 4 kategoride gerçekleştirildi.

Yarışmada dereceye girenler;

1.Kategori /Anasınıfı Düzeyi
Birinci                       :Deniz Şungar
İkinci             :Büşra Ülkar
Üçüncü          :İrem Sena Gürez

 

2.Kategori / İlköğretim 1. 2. 3. Sınıf Düzeyi

Birinci                       :Gizem Korkmaz

İkinci             :Tuna Bozkurt

Üçüncü          :Barkın Koçak

 

3.Kategori / İlköğretim 4. ve 5. Sınıf Düzeyi

Birinci                       :Erdal Barış Başarı

İkinci             :Gamze Korkmaz

Üçüncü          :Selen Gürez

 

4.Kategori/İlköğretim 6. 7. ve 8. Sınıf Düzeyi

Birinci                       :Selcuk Karacalar

İkinci             :Edanur Küçük

Üçüncü          :Betül Büyükbozkurt

 

📆 29 Mayıs 2012 Salı 10:21   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Başakşehir (A) 32 19 9 4 62 31 +31 66 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşaması
2 Trabzonspor[a] 32 17 11 4 71 37 +34 62
3 Sivasspor (X) 32 16 9 7 52 35 +17 57 2020-21 UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci eleme turu
4 Beşiktaş 32 17 5 10 54 40 +14 56 2020-21 UEFA Avrupa Ligi grup aşaması[b]
5 Galatasaray 32 14 10 8 50 34 +16 52 2020-21 UEFA Avrupa Ligi üçüncü eleme turu[b]
6 Alanyaspor 32 14 9 9 57 35 +22 51 2020-21 UEFA Avrupa Ligi ikinci eleme turu[b]
7 Fenerbahçe 32 14 8 10 55 43 +12 50
8 Gaziantep 32 10 12 10 46 48 -2 42
9 Antalyaspor 32 10 11 11 38 50 -12 41
10 Göztepe 32 10 9 13 40 45 -5 39
11 Kasımpaşa 32 11 6 15 48 54 -6 39
12 Gençlerbirliği 32 9 9 14 39 51 -12 36
13 Denizlispor 32 9 8 15 31 46 -15 35
14 Konyaspor 32 7 12 13 30 46 -16 33
15 Yeni Malatyaspor 32 8 8 16 44 47 -3 32
16 Çaykur Rizespor 32 9 5 18 34 54 -20 32 2020-21 1. Lig
17 Kayserispor 32 8 8 16 39 69 -30 32
18 MKE Ankaragücü 32 6 11 15 30 55 -25 29

BAĞLANTILAR