MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Flaş, Genel, Politika » Güzelgün, Kartal’ı alacağız…
Güzelgün, Kartal’ı alacağız…


DSP Kartal’da iftar coşkusu!!

Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Masum Türker DSP Kartal İlçe Örgütü’nün düzenlediği iftar yemeğine katıldı.

Kartal’da adeta tabela partisi konumundayken İlhan Güzelgün’ün Başına geçmesiyle hareketlenip uçuşa geçen DSP Kartal İlçe Başkanlığı, Vesta Restaurant’ta verdiği iftar yemeği gövde gösterisine dönüştü. Misafirler salona sığmayınca, alt katıda misafirlere açtılar.

KARTAL’I İSTİYORUM

Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Masum Türker DSP Kartal İlçe Örgütü’nün düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Çok sayıda partili ile birlikte iftarını açan Türker  yemekteki  kalabalığı görünce DSP İlçe Başkanı İlhan Güzelgün’e “Kartal’ı istiyorum” talimatını verdi.

DİK DURUŞA İHTİYAÇ VAR!

DSP Genel Başkanı Masum Türker iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada “Ülkemiz çok zor bir dönemden geçiyor. Gerek içerde gerekse dışarıda yaşananlara bakıldığında, Türkiye’nin her zamankinden çok dik duruşa ihtiyacı olduğu görülüyor. Bunun için Atatürkçülük ve ulusalcılığın birleştirici unsurlar olarak en çok sahip çıkılması gereken değerler olduğu ortada” dedi.

Güzelgün, Kartal’ı alacağız…

DSP Kartal İlçe Başkanı İlhan Güzelgün ise yaptığı konuşmada “DSP Kartal’da kiracılarla değil, Kartal’ın asıl sahipleriyle seçime hazırlanıyor. Erken yada geç yapılacak seçimlerde belediyeye Demokratik Sol Bayrağını dikeceğiz” dedi. Güzelgün Kartal’da seçimi kazanamadıkları takdirde ilçe başkanlığından derhal istifa edeceğini sözlerine ekledi.

Güzelgün seçimlerde Kartal Belediye Başkan aday adaylığına müracaat eden muhtar Şahin Kaya’yı da partilillere tanıttı ve müracaaat olduğu

sürece başkan aday adaylarını kamuoyuna açıklayacaklarını söyledi.

Galeri
📆 13 Ağustos 2012 Pazartesi 16:51   ·   💬 2 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR