MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Flaş, Genel, Sivil Toplum, Sultanbeyli, Toplum » Sultanbeyli’de Sosyal Medya Komedisi!

Sultanbeyli’de Sosyal Medya Komedisi!Sultanbeyli Kültür Merkezi’nin bu seferki konuğu internet fenomeni Hakim Türkmen oldu. “Beyinsiz Adam” karakteriyle sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türkmen’i, katılımcılar ilgiyle dinledi. Türkmen, davetlilere sosyal medya konusunda hem bilgilendirici, hem de eğlendirici bir söyleşi gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün sosyal medyacılarla buluşmasına katılan Hakim Türkmen,dün akşamda Sultanbeyli’nin konuğuydu. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve çok sayıda izleyicinin katıldığı program, zevkli anlara sahne oldu.

Kullanılan sosyal ağlar hakkında ilginç tespitler yapan Türkmen, “Bu alanlarda paylaşılmış bir gönderiyi artık bütün dünya görüyor, bundan dolayı ne paylaştığımız çok önemli. Özellikle dikkatinizi bu noktaya çekmek istiyorum. Sadece sizi takip edenlerin gördüğünü sanıyorsunuz, ancak durum hiç de öyle değil” dedi. Türkmen, sözlerini şu ifadelerle sürdürdü. “Özellikle gençleri bu konuda daha dikkatli olmaya davet ediyorum. Gençliğinizde koymuş olduğunuz bir fotoğraf ilerleyen yıllarda karşınıza çıkabilir. Buralarda özel hayatı paylaşmak ne kadar doğru?” dedi.

sultanbeyli-medya-komedisi

 

Kötü niyetli insanlarda birçok gönderiyi beğeniyor

Yapılan paylaşımlara esprili bir dille yaklaşan Türkmen, konuşmasını örneklerle destekledi. Türkmen, “Evde yokum, diye bir gönderi atıyor vatandaşımız. Bunu da arkadaşları beğeniyor. Ancak şu var ki, hırsızların en çok beğendiği gönderiler arasında bu cümle bulunuyor” diyerek salondakilere uyarıda bulundu.

Türkmen, sosyal medyanın artık reklam alanı içinde kullanıldığının altını çizdi. Sosyal medya konusunda birbirinden ilginç verileri dinleyenleriyle paylaşan Türkmen, program sonunda Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ile de sohbet etti. Ardından CNNTURK Televizyonu’nda yayınlanan, Cüneyt Özdemir’in 5N1K programına konuk olan Türkmen’in canlı yayın bağlantısı Sultanbeyli Kültür Merkezinden gerçekleşti.

 

 

Galeri
📆 31 Ocak 2013 Perşembe 17:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR