MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum » Dadaşlar, Başkan Öz’ü kahvaltıda ağırladılar!
Dadaşlar, Başkan Öz’ü kahvaltıda ağırladılar!


Kartal Erzurumlular Vakfı ta rafından her ay geleneksel olarak düzenlenen kahvaltılı toplantı konukları Kartal Belediye başkanı Opr. Dr. Altınok Öz ve CHP İlçe teşkilatı oldu.

 

Pazar sabahı tertiplenen kahvaltılı toplantıya Vakıf Başkanı İlhami Özer ve yönetim Kurulu üyeleri, Vakıfn önursal Başkanı Ahmet Şimşek, Kartal Belediye Başkanı Opr. Dr. Altınok Öz, CHP Kartal İlçe Başkanı Av. Kamer Gök, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyesi Kemal Berk ve Dadaşlar katıldı.

altinok-oz-kartal
Başkan Öz, Dadaşların yakın ilgisinden memnuniyetini dile getirirken özellikle Erzurum ketesi yedi.

ahmet-simsek-kartal

Şimşek, Dadaşlar olarak sizi seviyoruz

Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları sahibi ve Kartal Erzurumlular Vakfı Onursal Başkanı Ahmet Şimşek, yaptığı kısa konuşmasında, “ Erzurumlular olarak Başkan Öz’ü karakterli bir kişiliğe sahip olmasından dolayı takdir ediyoruz, vakfımıza hoş geldiniz diyoruz. Hekimlik döneminde de, belediye başkanlık döneminde de kendisini yakinen tanıyor biliyoruz ve insanlık adına yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz. Yürütmekte olduğu Kartal Belediye Başkanlık görevinde de başarılar diliyoruz” dedi.

Galeri
📆 13 Mart 2013 Çarşamba 19:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR