MENÜ ☰
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Genel, Maltepe, Manşet, Sivil Toplum, Toplum » Uluslararası Kısa Film Yarışması Ödül Töreni!

Uluslararası Kısa Film Yarışması Ödül Töreni!Maltepe Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen Lions Uluslararası Kısa Film Yarışması’nın ödül töreni 18 Nisan 2013 Perşembe günü Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in de yer aldığı ve birbirinden ünlü isimlerin oluşturduğu jürinin başkanlığını duayen yönetmen Ülkü Erakalın yaptı.

Türkiye’nin ünlü isimlerini bir araya getiren Lions Uluslararası Kısa Film Yarışması’nın jüri üyeleri arasında Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi Genel Koordinatörü Özcan Alpar, Ayten Soykök, Burak Kanbir, Ercan Durmuş, Esra Akkaya, Fatih Aksoy, Hakan Eratik, Mahmut Hekimoğlu, Oya Başar, Özge Özberk, Pınar Esen, Savaş Ay, Serdar Akbıyık ve Zeynep Kasımlıoğlu da bulunuyor.

 

Kısa film yarışmasının ödül töreni 18 Nisan 2013 tarihinde Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Program

Tarih: 18.04.2013 Perşembe

Saat: 19:00 Kokteyl

Saat: 20:00 Ödül Töreni

Yer: Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi

Salon: Kardelen 1

 

📆 16 Nisan 2013 Salı 16:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR