MENÜ ☰
.
Esentepe Avrupa Konutları
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Genel, Manşet, Politika, Sivil Toplum, Toplum » DP’de Büyük Kongreye Çağrı Platformu Kartal’dan start veriyor,

DP’de Büyük Kongreye Çağrı Platformu Kartal’dan start veriyor,Mutlu Erkaya Genel Başkan olabilir!

Demokrat Parti il ve İlçe Başkanlarının katılımıyla, Kartal’da istişare toplantısı düzenliyor.

Demokrat Partinin yeniden yükselişe geçmesi ve suskun olan Kırat’ının yeniden şahlanması için kurulan ”Büyük Kongreye Çağrı Platformu” çalışmalarına hız verdi.
Kartal’da 27 Nisan 2013 Cumartesi günü Saat 13 ila 17 arasında Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde düzenlenecek olan geniş kapsamlı toplantıya tüm  eski ve yeni İl ve İlçe Başkanlarının yanı sıra eski Bakan ve Milletvekilleri de davet edildiği belirtildi.
Mutlu Erkaya Genel Başkan olabilir!
Demokrat Partinin yeniden şekillendirilmesi yönündeki çalışmaların İstanbul Anadolu Yakasından, özelliklede Kartal’dan başlatılması  akıllara, daha önce buradan Belediye Başkanı Adayı olan ve Türkiye genelinde en yüksek oyu alan başarılı hukukçu Av. Mutlu Erkaya’nın da bu oluşumun içinde olacağını getiriyor. Edinilen bilgilere göre Erkaya’nın da Platformun içerisinde olacağı hatta Genel Başkan olması için yoğun bir çalışma yürütüldüğü kulislerde konuşulanlar arasında.

 

 

Etiketler: , , ,
📆 25 Nisan 2013 Perşembe 21:30   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Esentepe Avrupa Konutları

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Gazetesi Ekran görseli web anasayfa

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR