MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Flaş, Manşet » Belediye’ye gelen halkı bilgilendirme birimi oluşturuldu!
Belediye’ye gelen halkı bilgilendirme birimi oluşturuldu!


Kartal Belediyesi, her geçen gün yenilenen hizmetleriyle Kartallıları memnun etmeye devam ediyor.  Kartallı vatandaşların şikayet ve isteklerinin müdürlüklere gitmeden karşılanması için Kartal Ahmet Şimşek Hizmet Binası’nın giriş katında bilgilendirme birimi oluşturuldu.
Kartal Belediyesi, her geçen gün yenilenen hizmetleriyle Kartallıları memnun etmeye devam ediyor. Kartallı vatandaşların şikayet ve isteklerine müdürlüklere gitmeden yanıt alabilmeleri için Kartal Ahmet Şimşek Hizmet Binası’nın giriş katında müdürlük personellerinden oluşan teknik bilgilendirme birimi kuruldu.Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde Kartal Belediyesi Ahmet Şimşek Hizmet Binası’nda hayata geçirilen birimde vatandaşlara yardımcı olmak için şehir ve bölge planlamacısı personel hazır bulunuyor. Kartal Belediyesi’ne gelen vatandaşların inşaat, fen işleri, imar ve diğer müdürlüklerle ilgili istek ve şikayetleri burada anında değerlendirilerek bilgisayar ortamında bilgi akışı en kısa sürede sağlanıyor.

“Vatandaşa Hizmet İçin Varız”

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, Kartal Belediyesi’nin başlattığı uygulama ile ilgili şöyle konuştu: “Buradaki amacımız Kartallı vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmaktır. Bürokrasiyi azaltıcı işlem olarak düşünüyoruz. Arkadaşlarımız, fen işleri, imar, park bahçeler ve diğer müdürlüklerle ilgili bilgileri bilgisayar yardımıyla müdürlüklerden alarak vatandaşın sorununu çözüme ulaştırıyor. Bu uygulamayla vatandaş müdürlükler arasında dolaşmayacak, konuyla ilgili muhatap aramayacak. Vatandaş belediyemize gelerek giriş katta bulunan arkadaşlarımıza müracaat edecek, en kısa sürede istediği bilgi ve belgeye ulaşabilecek. Bu uygulama, önümüzdeki günlerde diğer müdürlüklerimizi de kapsayacak ve yerine oturduğu zaman yeni hizmet binamızda kağıt sarfiyatı ortadan kalkacak. Her şey en kısa sürede bilgisayar ortamında olacak. Burada vatandaşlar için bir kolaylık sağlanacak. Kartal Belediyesi olarak buradaki tek amacımız, vatandaşlarımızın zaman kaybetmeden, yorulmadan doğru insanlarla yüz yüze temas ederek bilgi akışını sağlamaktır. Biz Kartal Belediyesi olarak

📆 01 Temmuz 2013 Pazartesi 12:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR