MENÜ ☰
ATOHM Fitness & Boxing
Kartal Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Politika, Sivil Toplum, Toplum » Saadet Partisi, Mısır Darbesi için Miting düzenliyor!
Saadet Partisi, Mısır Darbesi için Miting düzenliyor!


Tarihi ve kültürel bağlarımız olan coğrafyalarda gerçekleşen her olay bizleri olumlu veya olumsuz etkilemektedir. Mısır da bu coğrafyalardan biridir.
Geçtiğimiz günlerde Mısır’da gerçekleşen darbe, bizleri de derinden üzmüştür.
7000 yıllık Mısır tarihinde, ilk defa gerçekleşen seçimlerde halkın teveccüh gösterip iş başına getirdiği Muhammed Mursi, cumhurbaşkanlığında daha bir yılını doldurmadan böyle bir darbeye maruz kalmıştır.
Şiddete başvurmadan, tamamen kendi iradelerine sahip çıkmaya çalışan masum insanların üzerine ateş açılarak katledilmeleri üzüntümüzü ve acımızı katlayarak arttırmıştır.
Bizler Saadet Partisi olarak, Mısır’daki bu hukuksuzluğa ve haksızlığa karşı kayıtsız kalamazdık. Mısır Halkı ile olan dayanışmamızı göstermek ve Mısır’da olanlara dur diyebilmek adına, yüzlerce STK ile birlikte, 14 Temmuz 2013 Pazar Saat 18.00’da Kazlıçeşme’de buluşuyoruz.
Ramazan Ayı’nın rahmetinden ve bereketinden istifade edebilmek umuduyla yüzbinlerce insanımızla birlikte, oruç açıp, yönümüzü Kabe’ye dönüp tüm insanlığın, huzur, barış ve saadeti için Rabb’imize duada bulunacağız.
Sizler gibi saygıdeğer şahsiyetlerin ve kanaat önderlerinin de bu mitingimize katkılarını bekliyoruz.Partili, partisiz kim olursa olsun, hangi düşünceye mensup olursa olsun bütün vatandaşlarımızı Kazlıçeşme’ye davet ediyoruz..

📆 11 Temmuz 2013 Perşembe 11:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR