MENÜ ☰
Pilot Garage Kartal
Kartal Gazetesi » Basında Kartal, Belediye, Duyurular, Flaş, Genel, Manşet, Politika, Toplum » Şükrü Kontuk aday adaylık müracaatını yaptı!
Şükrü Kontuk aday adaylık müracaatını yaptı!


GÜNYAD Başkanı ve işadamı Şükrü Kontuk, AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’na Kartal Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulundu. Kontuk, toplantı salonunda kısa bir açıklama yaparak kendisini destekleyenler ile birlikte aşağıya indi ve parti binası dışında bekleyenlere de teşekkür etti.

Kontuk taraftarları salona sığmadı.

Kartal Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulunan Şükrü Kontuk taraftarları ve sevenleri Ak Parti İlçe Başkanlık binasına sığmazken, parti binasının önünde destek gösterisinde bulundular.

sukru-kontuk-topluluk

Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Av. Temurhan Yıldız’ın İlçe Başkanları toplantısında bulunması dolayısıyla Kontuk’un müracaatını ilçe teşkilatında görevli İbrahim Atasoy kabul etti. Basının yoğun ilgi gösterdiği aday adaylık açıklaması şöyle; ” 30 Mart 2013 te, gerçekleşecek seçimde, seçmenlere seçilmişleri denetleme hakkını ve gücünü veren, özü itibariyle demokrasimizin mihenk taşı olan bir seçim dönemine girmiş bulunmaktayız.

Bu süreçte bizler de Kartal’da yaşıyor olmanın vermiş olduğu tecrübe ve sorumlulukla insanlarımızın bizlerle göstermiş olduğu teveccühün, 41 yıldır Kartal’da yaşayan, sorun, eksik ve ihtiyaçlarını bilen biri olarak bu uğurda sunulacak hizmeti en iyi şekilde verebileceğimize inancım tamdır. Kartal’ımız için en iyi olandan öte en mükemmeli sunabilme arzumuzla 2014 seçimlerinde Kartal’ımız için Ak Partimizden resmi aday adaylığımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Başta Kartalımız olmak üzere aday adaylığımızın milletimize, İstanbul’umuza ülkemize ve partimize hayırlı olmasını Cenabı-ı Allah’tan niyaz ederiz.
sukru--kontuk-imza

Nasip olur, adaylığımız açıklandıktan sonra Kartal için yapmayı hedeflediğimiz projelerimiz i kamuoyuna açıklayacağız. Burada, ayinesi iştir, lafa bakılmaz. Düsturundan yola çıkarak kaliteli insan işiyle, boş insan kişiyle uğraşır, sözü bizleri kimseyle polemiğe girmeden, bir kişinin işini değil, herkesin işini yapmak için aday olduğumuzu hepimizin Hz. Âdem’den (AS) geldiğimizi unutmadan, kibre kapılmadan, kimseyi ötekileştirmeden, sadece ve sadece Kartal’ımızın sırtımıza yüklemiş olduğu emaneti kutsalımız bilerek, hizmetkâr olacağımızı kamuoyuna sizlerin aracılığıyla duyurmaktayız” dedi.

 

Galeri
📆 08 Ekim 2013 Salı 18:46   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır
Şeref Bey Döner

KARTAL'DA HAVA

İSTANBUL

BLOG

YENİ SAYI
Kartal Haber Gazetesi sayı

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Henüz anket yok.

BAĞLANTILAR